bugün

üyesi olmadığım ve üye olmayı düşünmediğim dijital platform.
Elementary i kaldırmış platrom. Allah belanızı versin.
organize işler 2 yi almakla beraber aynı zamanda recebi vedik filmini 3.5 milyon euro vererek satın almış. adamlar artık başlı başına tekel haline geldi. rekabet kurumları ancak uyusun.
sakın ola sakın hep yek 3'ü yayınlamaya çALIŞMA GiBi BiR GAYRETE DÜŞMESiN. FiLM SiNEMADA iZLENiR.
iss ler tarafından bilinçli yavaşlatmaya maruz bırakılan platform. kaç haftadır resmen düşük çözünürlüklerde çalışıyor .
türkiye'yi seven video izleme platformu. behzat ç ve ezel gibi türkiye'den çıkan en kaliteli işlerden bazılarını arşivlerine eklediler. türkiye'ye özel hakan:muhafız'ı çektiler. beren saat'in başrolünde oynayacağı bir dizi de çekecekler. türkiye'ye özel başka yapımlar da gelecek. bu diziler türkiye'ye özel ancak dublajla ve altyazıyla dünyanın dört bir yanından izlenebilecekler. bir amerikalı'nın hakan:muhafız'ı (yabancı adıyla the protector'ı) izlediğini düşünün. ayasofya'yı görüp, merak edip partneriyle birlikte ziyarete gelmesi çok olası. netflix türkiye bedavadan dünyaya türkiye'nin reklamını yapıyor. biz de netflix'e üye olarak netflix'i türkiye'de geçen daha çok yapım yapmaya teşvik etmeliyiz. ortada tam bir kazan-kazan ilişkisi var.

düzenleme: hakan:muhafız'da dizinin merkezinde ayasofya var, beren hanım'ın dizisinde ise göbeklitepe dizinin merkezinde olacakmış. milyar dolar harcasak böyle reklam yapamayız.
Enayi tokatlıyorlar. Dizi izlemek için para vermek nedir? Evet.
arkalara itilmiş netflix'tir. netflix'in diğer ülkelerdeki başarısı, yapımları, kalitesi ortadayken türkiye'ye her şeyde olduğu gibi 3. sınıf ülke muamelesi yapmaktadır. neyse, yeni girdiler; güzel olacak diyelim biz. yavaş yavaş inşallah.
tırı vırı... Daha çok film olması lazım. Daha çok...
Maalesef içeriğinin az olduğu, (bkz: better call saul) un bile son sezonunun yaklaşık 1 yıldır eklemeyen içerik üretip, yayınlayıcı platformdur.

Her şeye rağmen, kalitelidir, ucuzdur, erişip ve kullanımı rahattır. Ayrıca vicdanıda rahatlatır.
Yurdum insanının, yıllardır var olan korsan izleme alışkanlığını yavaş yavaş yok eden (bkz: sansürsüz) güzel oluşum. Eksikliklerini gün geçtikçe kapatıyor.
Tiri viri diyenler halt yemis. Gayet iyi bir uygulama.
bunun apksi varmı acaba.
(bkz: netflix yasaklanmalıdır)
son zamanlarda aşırı kurak kaldı.
yasaklanması gereken platform.
pandemiden sonra iyice boşladılar sanki. yada sansürle de alakalı olabilir. ama çok kısır
duyurulan yeni işlerden azizler dışında heyecanlandıran iş yok. yerli fantastik çok cringe oluyor. artık yerli fantastikten kusucam ben tamamım, amazon'a geçiyorum.
Sırf ses olsun diye açıyorum bazen.
The Office dizisini ne zaman getireceğini merak etttigim dizi ve film dağıtıcısı platform. Izlemeyenler çok büyük bir şeyi kaçırıyor.
siz de netflix ten şikayetçi misiniz. filmler ve diziler ulusal kanal dizilerine benzediğini mi düşünüyorsunuz. cevap çok uzakta değil aslında.

"kanal d'de genel yayın yönetmenliği ve genel müdürlük görevinin ardından ay yapım'da yapımcı olarak çalışan netflix türkiye içerik direktörü pelin diştaş, yaşamını sürdürdüğü amsterdam'da, netflix bünyesinde türkiye için uluslararası orijinal dizilerden sorumlu içerik direktörü olarak görev yapıyor."
Hbo Türkiye açılınca görecem ben bunları.

Yılda 2-3 güzel dizi ile gitmeyeceğini anlayacaklar.
üyelik ücretlerine zam yaptı!

Temel Plan: 63,99 TL > 99,99 TL
Standart Plan: 97,99 TL > 149,99 TL
Özel Plan: 130.99 TL > 199.99 TL.
Dublaj konusunda ki politikalarını beğenmiyorum
The Walking Dead'in dublaj kadrosunun değişmesi
Yedi ölümcül günah animesinin dublajının kaldırılması gibi olaylar hoşuma gitmemişti.
papara artık yarısını ödemiyor sadece 30 tl'sini ödüyor.