bugün

Efendim önce çok sakin olmanız gerekir. Tavsiyem bir sigara yakın bitene kadar sakin sakin konuşun sigara bitiminde karşı taraf gerçekten kahpeyse teknik bilmiyorsanızda olur boğazdan başlamak suretiyle altlı üstlü güzel darbeler indirin her yumruk öncesi nefes alın attıktan sonra nefes verin gücünüzü arttırır. Size darbe gelebilir gerçi dayak atmanız için önce güzel dayak yemeniz gerekmektedir. Güzelce öncelerden dayak yediyseniz acıya karşı güç kazanırsınız gelen 2-3 yumruğu umursamazsınız. Bu işin en başı cesaret zaten cesaret sahibi olmayanları anlamıyorum yani korkunun tek şeyi canım yanar demek yansın kardeşim rezil olmanızdan iyidir. Velhasıl altlı üstlü kombini yaptıktan sonra böbrek kısımlarına iyi çalışarak karşı tarafı 1.80 yere serebilirsiniz tabi yere düşene vurmak raconda yok o yüzden kaldırıp tekrar dövünüz zira kendini yere atma ihtimali yüksektir.
işim gereği son zamanlarda googleda aranan kelimelere baktım geçen ay ilk 10 da nasıl cesaretlenir, cesaret hapı, korkak insan tedavisi mümkün mü gibi şeylere rastladım yani acıdım varsa böyle bebeler korkmasın iki üç uf olunca birşey olmaz hele hele şu götveren pkk'lılar karşısında bizi küçük düşürmeyin vurun amına koduğumun çocuklarına he he diyip geçmeyin gözünüzü seveyim.
rezil olmanızdan iyidir demişsin şimdi bu kavganın nerede nasıl bir ortamda olduğu da önemlidir rezil olmaktan korktuğun insanlarla dolu bir çevre de senin söylediğin gibi dayak atmak için önce güzelce dayak yemeyi beklersen, senin sıran gelmeden gelip ayırırlar dayak yediğinle kalırsın yani bu strateji son derece yanlış olur onun dışında aslında benimde hemfikir olduğum bir nokta.
öncelikle elinizi vicdanınıza koyun ve bunun gerçekten gerekli olup olmadığını ölçüp tartın. eğer kişi dayağı hakedecek bir davranışta bulunmuş ise kabahatine ve varılmak istenen sonuca oranla dayağın şiddetini ayarlayın. sonra lanet olsun bana benden zayıf bir canlıya el kaldırdığım için deyin ve bir sigara yakın.
insan dayak yedikçe atmasını öğrenir.
Şerefe namusa dil uzatılmıyorsa kesinlikle yapılmaması gereken davranıştır. En son ki kavgamı 15 sene önce etmiştim. Cahillik işte. Teknik vermek gerekirse belki yarın öbürgün tavsiye etmesem de işinize yarayabilir. Ağız yada burun bölgesine sağlam bir kafa atın o adam sendeler ve toparlanması zaman alır. O adam toparlanana kadar iki üç sağlam yumruk attınızmı o adam eller havaya demiştir çünkü ne hal kalır ne mecal, zaten sonra işlediği terbiyesizliğe göre devam edip etmemek size kalır. Sonra ki yıllarda da dayağı sağlam hakeden insanlar çıktı ama o en son ki kavgadan birkaç ay sonra namaza başlamış ve islami eserler okumaya merak sarıp kuran meali okumaya başlayınca karakterim baya değişmiş ve kavgalardan iğrenç ortamlardan kahvesi vb yerlerden iyice soğuttu Rabbim beni. Ne kadar hamd etsem azdır. Ama dicem namusa dil uzatılmıyorsa sizde asla kavga etmeyin, yok namusa dil uzatılıyorsa da armut gibi bakmayın arkadaşlar. Gereği neyse yapın. Ama şunu unutmayın namusa da laf gelip bunu Allaha havale ederseniz Allah onunla muhakkak ilgilenecektir, ve cezası ağır olur. Ama dayanılmaz bir noktaya geldiyse göz kararır ve Allah affetsin demekten başka çare yok yani.
Eğer güçlü iseniz zaten döversiniz. Güçsüz olduğunuz durumlarda yanınızda muşta yoksa hep aynı bölgeye vurmaya başlayın yalnız kemiğe değil bol etli bir bölge (baldır) seçin. Eğer hızlı birisiniz karın boşluğuna ilk yumruğu atarak nefesini kesin. ikinci hedef boynunu kilitleyin kolunuzla boğmayın ama geriye gerdirerek acıtın. Yeterlidir.
irlandalılar üzerinde denenmemesi gereken önerilerdir.
önce suç unsurunun hangi cezayı gerektirdiği tespit edilmelidir. daha sonra, racona uygun güzel bir tımar yapılabilir.
Yırmıh aracılığıynan.
Boks biliyorsanız kavgada tekniği olmayan birini taşak geçercesine dövebilirsiniz
Not: kavgaya karşıyım, sadece ağır hakarete dayanamıyorum.
Dayak yemeden öğrenilmez.
güncel Önemli Başlıklar