bugün

dert muslumanlik zaten.

rte muslumanligi yasamayan bir tip olsaydi, suan Turkiye'in her yerine heykelleri dikilmisti.
"kişinin namazı ibadeti sakın sizi aldatmasın. siz onun dirhem ve dinarla olan münasebetine bakın." hadis-i şerif.
namaz kılan tecavüzcüler, katiller, hırsızlar var çünkü bunun Namazla alakası yok. namaz kılarak göz boyayan şarlatan siyasetçilere aldanan koyun bir toplum olmaktan inşallah bir gün kurtuluruz. inşallah bir gün adama namaz kılıyor diye değil de gerçekten görevini layığı ile yapıyor diye oy vermeye başlarız.
Seytaninda namaz kilabildigini ve kildigini hatirlatirim.
namazının allahıyla onun arasında olması gerekir. eline kuran alıp mitinge çıkınca dini sömürmek oluyor.
allahım nasıl kıskanıyoruz namaz kılıyor diye cumhurbaşkanını inanamazsınız. bütün sevapları topluyor kendine. dolar 3 lira olmuş, küçük esnaf bitmiş, orta gelir grubu ortadan kalkmış, bütün komşularla ilişkilerimiz bozulmuş, ülkede özelleşecek kurum kalmamış, ifade özgürlüğü türkiye tarihinin en düşük seviyesinde, bağımsız medya diyebileceğimiz bir kurum gören 18 yaş altı insan yok, vergiler vatandaşın amına koyuyor, daha saymakla bitmeyecek yanlış var ama bunların hiçbirisi önemli değil. bunlardan hiçbiri dert değil. namaz kılmasına çok ayar oluyoruz.
namaz kılsa ne olur. adamın namazı kendine amk sanki size ahirette şefaatmi edicek.*
Sizin gibi zavallı kitleler dini yaşantısını reklam yapıp pirim almaya çalışan akıl fukarası insanlara ayılıp bayılın bizi de çekemeyen kitleye alın.
Mahalle konuşmasıyla yapacağın ayrım ancak bu kadar olur.
Anlıyorum seni*
Namaz kılmasına değil de böyle sözlüklerde namaz kılmasıyla anılan birine karşı tepki gösteren(gösteremeyen) kitle.
Namaz kılmayan dinsiz imansız kitledir. Her şeçimde tokadı yer.
Bakın namaz kılsın, o onun boynunun borcudur. Fakat bu insan binlerce milyonlarca insanın kaderiyle oynuyorsa sıkıntı büyük. Kul hakkı yiyorsa zaten buna yaratan bile karışmıyor. Ben namaz kalmasını desteklerim ama benim hakkımı yemesin, yediklerinide helal etmiyorum. Bugün işsizsem onun teğet geçti deyip, ekonomiyi kondikleyen krizinden dolayıdır.
Aslında türkiyenin çoğunu rahatsız etmez namaz kılması ve dindar olması ama rahatsız ettiği kişiler türk insanını çeşitli yollarla kışkırtarak bu adama düşman ettiler yoksa bunca gelişmeyi görmemek imkansız.
laikçi cehape, ateyiz hadepe ve bilumum kafir unsurlardır.

bunlara göre namazlı abdestli olmak suçtur.

müslüman olmak suçtur.

ama tek gerçek var...

(bkz: ulu önder erdoğan dır)
eğer kılıyorsa ? namazından bana ne.

ülkeyi kasmasın germesin, yolsuzlukları engellesin yeter.
olmayan kitledir.

mesele namaz kılması değil, kıldığı namazı gösteriş amacı yapması, gözümüze sokması. kıldığı namaza rağmen bunca kötülüğü yapması, içinde gram insan sevgisi olmaması. insanları kendisine oy veren ve vermeyen olarak ikiye bölmesi.

bu adamın kıldığı namaz maun namazı değil de nedir?
Cumhurbaşkanının görevleri arasında namaz kılmak vardır tabi. Bugüne kadar bu görevi tam olarak ifa (igfal ya da) eden recep bazı kesimler tarafından sevilmemektedir. sevilmeyecektir.
ulan yvşak köyüne cami yaptıran, onüç yaşındaki kıza tecavüz eden ihtiyarı ne çabuk unuttun o.c. bu halk islamin farzlarini yerine getirdigi için degil, islamın sembolleriyle oyuncak gibi oynadığı için recep'den nefret ediyor.

edit: hani israf haramdı islamda, o zaman o sarayın sütünü bir yerine gire.
namaz kılanı değil, rol keseni ve ülkeyi babasının çiftliği kılanı çekemeyen kitledir. aradaki farkı anlamak hiç de zor değil.
Gidip abd başkanının ayağını öpen bir cumhurbaşkanı görmek isteyen kitle.
gecti artık geçti.