bugün

böyle gerzek böyle beyinsiz insanlarla dolu ülkede normal olandır.

siz entrikalar ile dolu muhteşem yüzyılı izleyin veya amcasının karısını siken behlülü olmadı çakma the oc olan medceziri veya her yarışma 9 9 biten birbirlerinin arkasından sallamaktan başka bir bok olmayan survivor'u izleyin.

ama ha sakın böyle diziler izlemeyin. kafanızı falan kullanırsınız da bir yanlışlık yapmış olursunuz. ne de olsa amcasının yengesinin teyzesi ile beraber olan dayı oğlunun aşk acısını izlemek daha güzel.

beyninizi sikeyim sizin zaten bombok olan bir piyasada biraz bir şeye benzeyen 1 2 dizi çıkıyor onları da reyting ayağına veya hükumetin zevkine bitiriyorlar.

neyse amk bu ülkeden cidden bir bok olmaz maldan başka bir şey yok.
üzüldüm. Süper bi diziydi halbuki. bunlara aç işte benim stilim Survivor arka sokaklar gibi yapımları. Gün boyu izlesinler. Ulan kardeş payı da bitti. medcezir mi izleyecez aqq. Acunun da... Piyasayı alt üst etti.
dizinin bitmesi çok doğal ne o kardeşim böyle saçma konumu olur hiçbir bok anlamadım. beynini siktiğimin senaristin yaptığı saçma bişi. iyikide bitti. bence sihirli annem bez bebek gibi dizilerin yerini hiçbirşey tutamaz. övünmek gibi olmasın ama bu dizler 100 bölümün üstüne oynadı. reyting uğrunada ayrılmadı ktadında bırakmak için bittiler.
Hayır olamaz. Kabul etmek istemiyorum. Ya allah sizi kahretsin sığır sürüleri. Bir kere de kaliteli bir işi beğenin lan. Gidin stv dizilerini izleyin siz. Allahım niye böyle insanlarla aynı ülkedeyim??? alışamadım yıllardır!
Nee! bu da mi ? Biriksin yazın izleyecektim ben bunu .

(bkz: forever akasya durağı forever arka sokaklar)

ilkokul seviyesi senaristlerin yazdıkları aptal diziler yayinlanmali hep . Kaç yıldır bu tarz diziler yapılıp yayindan kaldırılıyor demek ki isteniyor , illaki tek bir kesime hitap eden şeyler mi yayınlanacak hep . Çıldırıciim.
şaşırtmamıştır. yayınlanan kanal bir kere bir şeyler vaat etmiyor.
güncel Önemli Başlıklar