bugün

Tesekkur ederim sayin baskan, sayin milletvekilleri. Hepinzi saygiyla selamliyorum...deyip;
hepinizin agzına sıcayım, ibnetorlar, batirdiniz lan ulkeyi... minvalinde devam eden konuşma tarzıdır.
karşı tarafı dumur edecek tarzda konuşmalardır. daha bu adamın sorularına cevap verebileni görmedim. evet.
söyledikleri doğru şeylerdir ama bazen kendini tekrar eder. mesela kendisiyle ilgili bir iddia ortaya atılır , bu hemen başlar ispatlayın , ispatlarsanız istifa ederim yok eğer ispatlayamazsanız şerefsizsiniz şeklinde devam eder. bir daha farklı olması lazım.
Chp'nin sadece konuşan ama iş yapmaya gelince soluğu pırrrrrrrrrr diye bodrumda ya da en yakındaki tekelde alan bir kitleden oluştuğunu ispatlayan konuşmalardır.

Yaw yararınız yok bari zarar vermeyin. Faizi % 10'a çıkarttınız hırsızları ihya ettiniz. Halkı çatır çatır soyduruyorsunuz. Ne zaman bir işe yarayacaksınız siz?
chpdeki işe yarayacak tek ismin konuşmalarıdır.
Fazla sinirli olur genelde. Yani bir kamer genç gibi böğürmez elbette ya da oktay vural gibi alaycı olmaz kanıtlarla ve akılcı şekilde konuşur ama çok öfkelidir kendisi.
hararetli geçen konuşmalardır. izlerken ya bravo dersiniz, ya siktir çekersiniz. ötesi yok.
muharremin laf sokuş sanatında soyadı gibi davranması.
--spoiler--

-ve bu kadar da açık konuşuyorum; yok eğer ispatlayamazsanız
şerefsizsiniz, namussuzsunuz!!!

--spoiler--
Eğer halkı düdükleyenlerdenseniz sizi sinirden delirtecek tarzda meclis konuşmasıdır.