bugün

(bkz: lucifer)
Fotojenik olamayan arkadaş. Takip edilesi hoş gelmiş sözlüğe.
knight onlinede bir weaponun ismiydi. efsaneler kolay unutulmuyor işte.
Acilen trolluğu bırakması gereken yazar.
Troll olanlara troll nasıl olur dersi verebilecek yazar. Zira troll denilen yazar tiplemesi uludağ sözlükte çok az insanda var. Severek ve ailecek takipteyiz efenim. iyi yazmalar.
genelde frp tarzı oyunlarda karşılaştığımız silah türü. diğer adı gürz, topuz. mace yeteneği olanlar bunu da kullanabilirler.

görsel
görsel
Çekemeyeni bol olan yazar. Milletin kutsalıyla dalga geçmiyor en azından troll olucam diye...
(#28580977)

abdullah öcalan tuzluğuyla kendisine mutluluk dilediğim yazar. kan dökücüleri değil masamda nikaltımda istemem!
Her daim yanında olduğum yazar. Candır o can !
allah aşkıyla yanıp tutuşan yuzır.
"Yapıldı canım o." demek istediğim, demiş kadar olduğum yazar.
Troll değilse iyi birine benziyor. işinde gücünde aga.
Attığı linkteki resim ile güldürmüş yazardır.
adamdır. Adamın dibidir. Kendisi benim sözlükte iyi anlaştığım yazarlar arasında ilk sıralarda yer alır. Laf yok bu adama zopalarım valla.
Favori don markam.

(bkz: seher yıldızı)
iyi kalpli meleğim benim. Gece gece beni mutlu etti sağolsun.
Sabah Yıldızı. Luthien Tinuviel yani Luthien Sabah Yıldızı diye bir karakter var Tolkien' nin Silmarillion kitabında. Arwen Undomiel yani Arwen Akşam Yıldızı ise Luthien' e bir itaftır.
Müzik bilgisi sınırlı olan yazar. 1-2 doom grubu dışında bütün gruplar hakkında olumsuz düşünüyordur. Underground kültürü de yoktur. Evet.
Müzik bilgisi mi ? Güldüren nick altları olan yazar. Adamlar o kadar güzel saçmalıyor ki... Müzik bilgisiymiş. Bu ülkede ajdar diye "sanatçı" var ulan. Neyin bilgisinden bahsediyorsun. Ayrıca müzik bilgi değil zevk işidir bunu da gözden kaçırmışsın.

Tanım: TarifSiz bir yazar.
Nickini her gördüğümde draconian - the morningstar'ı hatırlatan yazar.

Bu şarkıyı dinleyen, nick olarak alan birine müzik zevki kötü yakıştırmasını yapan müzikten bir sik anlamıyordur. Gitsin demet akalın, gülşen falan dinlesin.
Çekeceğim varmış elinden. Öyle diyor.

K*rt işte naparsın. Kafa bir yere kadar çalışıyor. Sonrasında eşek anırması moduna geçiyor.

Al hewall bir eşek zik kendine gel
Mayk morningstar.
Umarım lucifer morningstar dizisini izleyecek olan yazardır.
Not:plot bolumu cikti bile.
bazı yörelerde lucifer olarakda bilinir.
yetiştim panpa yetiştim.

(#28907272)

takip edilesi bir yazar.

arada bazı entrylerine denk gelince gülmeye çalışıyorum ama gülemiyorum.
sanırım lassie bize bir şey anlatmaya çalışıyor.