bugün

altıncı nesil muhacir. pardon yazar. hoşgelmiş. *

edit: off of.. #5283983 heyecanlanmayın gençler, muhacirlere lafımız yok. latife yaptık arkadaşa.
(bkz: #6147628) nolu girisiyle, orhan pamuk'a farklı bir gözle bakmamızı sağlamış, ufkumuzu açmış, bu sayede çok hoş gelmiş altıncı nesil yazar.

bir şey değil, bu orjinal yorum, pamuk'u üzecek. ama mishka ne yapsın, görev...
(#7564710) bu entrysi sonrası bu sözlükte yazar olarak kalacaksa açıkca söylüyorum bu sözlüğün moderatörlerinin ırkçı faşist olduklarına kesinkez inanacağım.
(bkz: terörü bitirmek için alternatif öneriler/#8024792)
(bkz: hayal dünyası)
(bkz: kurtlar vadisi izlemenin yan etkileri)
çok güzel şarkılar üreten, zenci olması beklenen ancak yalnızca gırtlağının zenci olduğu görüldüğünde dumur denizlerine yelken açılmasına neden olan reggie gırtlaklı, soul müzik yapan arkadaş.

(bkz: aman tanrım sen kimsin)
(bkz: hatırladınmı latife yaptım yermisin)

dinlenesi şarkıları

(bkz: happy)
(bkz: above the bones)
(bkz: gerçi tamamı dinlenesi)
sözlük yazarlığına yeni bir anlayış getirip "seni dava edeceğim" tehdidi ile salvo yapan uuser. afferim iyi düşünmüşsün. bir de özel mesajla küfredip sadece 2 gün ceza alabilen ayrıcalıklılardan...(küfrü nick altına taşıyanın 1 hafta ceza almasıda uludağ moderasyonun yönetim anlayışı ile alakalı)
(#9349191) lafı gediğine koymuş yazar insan. *
(#9452720) her nasılsa bu olayı da evet hayır'a, anadolu - rumeli çelişkisine bağlayabilmiş yazar. inanın, benzer bir durumda, o hayır'ların tavan yaptığı, 7 / 24 içebilen Tarkya'da nasıl bir tepkiyle karşılaşabileceğinizi hayal bile edemezsiniz, sevgili arkadaşlar. çok iyi bildiğim için, lafı uzatmadan tek bir örnek vereceğim: içkili askerler şehrin kızlarına laf attı diye 90'larda kırklareli'de orduya karşı ayaklanma çıkmış, günlerce sürmüş, onlarca asker ve sivil yaralanmıştı. hatırlayınız!

hayır, ben muhacirleri zeki olurlar diye biliyorum ama, zekice konuları saptırmakta da hünerli olanları varmış meğer... ister hoşunuza gitsin, ister gitmesin söylemek zorundayım: anadolu düşmanlığı yapmayı bırakın; çünkü trakya'da da "namus" anlayışı anadolu'dan hiç farklı değil...
yamulmuyorsam rusça'da sıçan anlamına gelen kelime.
bu dünya tatlısının adıdır.
(bkz: http://www.facebook.com/v...42531062454525&ref=mf)

adamı hiç tınlamayıp, sadece kadına tepki vermesiyle cinsiyetini belli etmektedir.
hızını alamayıp 5 sene önce yazdığım entryleri eksileyecek kadar şirin-komik yazar.

(bkz: hazım sorunu)
(bkz: kabızlık)
(bkz: activa)
(bkz: ergenlik sivilceleri)
(#9452720) çift bıçaklı tıraş bıçağıdır kendisi.

bu devirde çift bıçak mı kaldı? 3 bıçaklı mach3 çıkalı kaç sene oldu? bu devirde hala 2 bıçak. gericiliğin dik alası.
yarım saattir allah yok diye haykıran yazar. bi dur soluklan arkadaşım.
(#10291755)al jazeera kanalının el kaide yayını yaptığını sanan yazardır. hangi gezegenden kardeş ?
sadi nursi ile şeyh said'i ayırt edemeyen yazardır.
(#10499180) entrysi ile hakedene hak ettiği cevabı vermiş yazar.
(#10499180) yine alınganlık yapmış yazar. kimseye gavur falan demedim ben. 7/24 içerler ve bunu bir erdem zannederler dedim...

kendisi balkan savaşı sahnelerine girmiş. yalnız o sahnelerin "yobazlarla" bir alakası yoktur; kendilerinin çok sevdiği ittihatçıların bu millete yaşatmış olduğu bir vahşet tablosudur o.

neyse, uzatmayacağım: sonuçta ben trakya insanını başkalarından öğrenmeye ihtiyacı olmayacak kadar iyi tanırım ve beğendiğim yönlerinin yanında, beğenmediğim yönleri de çok fazladır. konu gereği bunu belirttim; eklenecek bir şey yok...
bu gun basortuyu fena halde kafasina takmis troll. gonlu olsun diye yaziyorum buraya. *
--spoiler--
kalıplaşmış fikirlerin esiri, hayal aleminde gezinen, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan pek sevimli yazar.
--spoiler--
(bkz: #11239975) evlerden ırak.
maklube sevmeyen yazar kişisi.
derin acılar içinde entry giren yazardır.
sözlükte yazar olma potansiyelini taşımadığını düşündüğüm yazar.
(bkz: gaz)
minimal beyniyle sol frameye yemek başlıklarını taşıyıp aklı sıra oruç tutan yazarlara rahatsızlık veriyor. bunun gibiler için nasıl derler;

(bkz: bu yaşta bu zeka)
acıkmış yazar olabilir kendisi.