bugün

Kıskanç bir enik söylemi.
Aynı zamanda huur çocuğudur.Millete kendini sergileyip.Sanki bir müzayede salonuymuş edasına ısrarla fotoğraf atmakta sözlüğe.Gerizekali.Milleti etkileyeceğini zannediyor.Bir yazardır.
acaba kim kim .

Tanım : sözlükteki bir yazardır tahmini kolay olsa gerek.
Ilgi oruspulari coktur hatta ileri gidip beni ozlemedin mi derler sanirsin kankasi sevgilisi arkadasi insanlar ne kadar mal ya gelde bu mallarla ugras.
yakında lord of kezbans filminde oynayacağını düşündüğüm yazar.
kim olduğunu bulmak çokta zor olmayan huurlardan biridir. sadece onlar değil onlara prim veren abazanlarda onlar kadar suçludur. o kadar mı yokluktasınız da şu tipe yavşıyorsunuz diye güldürüp düşündürürler.
göt kafalı kamiller tarafından poposu kaldırılan kezbanlardır.
derdinizi sikeyim dedirtir.

olm buraya gelen her insan sözlüğü farklı amaçla kullanabilir. bu gayet normal. ben taşak geçmeye gelirim öbürü bilgi vermeye gelir öbürü ilgi görmeye gelir. size ne amk.

pişşşt nasıl savundum ama seni. verirsin artık bana. *
3-5 aile sevgisi görmemiş kişi foto atıp psikolojisini onarıyor abartmayın bırakın atsınlar siz de kaale almayın gören de ne sanacak ya.
başlığın milyonlar kısmı, bana bir yazarın nickini hatırlattı.

tşk.
sözlük erkekleri olarak buna bir dur deme zamanı gelmedi mi diye düşündüğüm hede.
bunun sorumlusu kız değil, dişi tırnağı görünce bile coşan abaza sözlük ergenleridir. bu adamlar yüzünden sözlüğe bilgi entrysi giresi kalmıyor insanın amınakoyim. fake kız hesap açıp kolayca fame olabilirsiniz, şakam yok, dişi sinek görürseler nickaltı açarlar bunlar.
fotoğraf paylaşana değil bunun için sayfalarca entry girenlere kızmak gerekir. formatta fotoğraf paylaşamaz yazmıyor ceza da alınmıyor isteyen fotoğraf paylaşır nick altına da yazar sıkıntı yok, sıkıntı buna prim verip sayfalarca entry girenlerde. sen onları eleştir önce. sen nick altı girme atılan fotoğrafa yorum yapma o zaman bak bakalım fotoğraf paylaşılıyor mu ya da saçma hareketler görüyor musunuz buna bakın önce. şahsım adına fotoğraf paylaşan bu tür olaylara giren kimseye prim vermemek adına nick altlarına bu konularla ilgili entry girmiyorum böyle başlıklara da prim vermemek lazım ama işte insan bazen dayanamıyor. suç sizlerin arkadaş prim verirsen kullanırlar. evet.
seversin ya da sevmezsin ama bu şekilde hakaret etmeye kimsenin hakkı yok. ben de rahatsız oluyordum. başlığı kaldırdım sol frame'den oldu bitti.

küfür etmenin gereği yok. ölse üzülmem bu kadar açık söylüyorum. eğer sana karşı bir hatası olduysa da laf cambazlığı yapmadan açıkça söversin olur biter.
pezevenginin işine geliyor o yüzden engellenmiyor bu ilgi orospulukları.
akıllı kız valla ben takdir ediyorum. ne güzel trolllüyor. özellikle fotolar seçiyor geciktirmeli falan.

özele gel kız ayrıntıları konuşalım. *

şaka gibisiniz lan. belki siz de ondan yana trollüyorsunuz şu an kafam çok karıştı. deli mi sikti ne düşündüğüm şeylere bak. *
hiç de nefret söylemi içermeyen başlık. bu tamamen moderasyon ile alakalı. kız bir silik yiyor, sonra dönüyor. bir bakıyorsun çaylak oluyor ve ardından yine yazar olmuş bir anda. aynı oytunkaran gibi. adam silik yedi, aylar sonra tekrar döndü sözlüğe. o da trollüğüne kaldığı yerden devam ediyor.
Olum sakin olun söyleseydiniz indirirdik diye tepki verilesi durum.
Popülarite peşinde koşmadığına emin olun. Bazı yavşakların bok atmak için yarışmasına anlam veremiyorum. Ulan o da tüm yazarlar gibi işte derdiniz neyse özelden yazın kendisine konuşuyor ki. Önce tanıyın sonra konuşun.
Daha açtığı başlığı girdiği tanım ile tanımlayamayan sığır siki tarafından eleştirilen birisi.

Herkes bu sözlükte normal hayati dışında bir kimlikle yer alabilir ve bu durum o kişilerin gerçek hayatini yansıtmayabilir. Eğer o kişileri tanımadan yorum yapıyorsaniz bu sizin o lüksler üzerinden prim yapmanıza gerekçe arayan karaktersizliginizdir, eğer tanıyor ve yapıyorsanız ağzınız yanmıştır mal gibi ortada kalmışsınızdır. Ve bu yine sizin karaktersiz olduğunuz gerçeğini değiştirmez.

Edit: başlığı açan arazi olmuş, tanım 1deki arkadaşla aramda özel bi mesele yok.
seversin sevmezsin anlarım ama böyle başlık açmak epey ağır ve ayıptır. Kız sonuçta ne kadar ilgi isterse istesin, malca davranışlar göstersin kız.
tek beklediği ilgi ise kolay kızdır. demek sözlük erkeklerinde iş yok doyuramadılar bir kızı.
şimdi sözlüğe haftada bir gelen bir yazarım, nerden baksanız 9-10 aydır. her geldiğimde de bu bahsi geçen nicki istisnasız olarak sol frame'de görüyorum. kendisiyle bir kere bir proje için de mesajlaşmıştık yanlış hatırlamıyorsam, bundan 2 ay kadar önce...

herkesin birbirine salladığı şu ortamda, ben kendisini tanımadığım için bir yorumda bulunmayacağım. yani bizzat şahsına bir şey demeyeceğim ama bu sözlüğün en boktan yanı erkeklerinin aç kurtlar gibi kadınlara saldırması, göklere çıkarması, günaşırı ilgi göstermesi. burada suç sizde yani beyler. biliyorum ki kuyruk sallasam bana bile hallenirsiniz. o yüzden iğneyi kendinize çuvaldızı başkasına batırınız.

Edit: benim Konuştuğum bu değilmiş lan.
silinmesi gereken başlık.

(bkz: daha iyi bir sözlük mümkün)
sözlükteki orospu çocuklarını ayyuka çıkartmış bir diğer başlık.