bugün

bazı kadınları oldukça güzel gösterir çirkinliktir.
Yüzüne bakılmayası çirkinliktir. Ayrıca vücuduna da bakılmayası çirkinlik.
Daha kendi öz dilini düzgün konuşamaması yeterli çirkinliği için.
Güzellik anlamında türkiyede ilk 3 e girer diye düşünüyorum. Ayşe hatun önal ile 2. Liği paylaşırlar
Kediler uzanamayacağı ciğere mundar der. Bu kadar.
Zayıflayınca eskı guzellıgı kalmadı sanki.
Allah'ın yarattığıdır burun kıvırmak bize düşmez tabii.
yapıştırın eksileri, geliyor.

bildiğin çirkin lan işte.
(bkz: çarpılırsınız lan)
itciliği, gıcıklığı eksik kalmış çirkinliktir.
At gibi kadın. Ama suratı da at gibi ordan kaybediyor.
ilk başta troll olduğunu sandım. Fakat görüyorum ki bazı kişiler çirkin olduğunu düşünüyorlar. Öncelikle şunu belirtiyim güzellik ve çirkinlik göreceli kavramlardır. ikincisi meryeme çirkin demek benim dünyamda anlaşılabilir değildir.
Bu kadar ciddiye alınması beni epey şaşırtmıştır.
mis gibi ablamızdır. kıskananlar çatlasın.
güzelliğini çirkinliğini bilmemde dünya farklı düşünüyor. bir facebook sayfasına bakın amerikadan ispanya'ya kadar insanlarla dolu. 6 milyon kişi. beğenmiş.
şahane hatundur. allah beğenmeyene buldurmasın. siz beğenmeyin türk kızlarını, biz sevenlerine kalsınlar. (img:#453138)
Cok guzel kadin..
Yadsınamaz gerçektir ayrıca verse sikmem ki bunu beğenen erkek vurduruyordur. Şap şap şap.
kadın gerek türk gerek dünya ortalamasının üzerinde yani, atıp tutmaya gerek yok.
hani elbette yüzü kusursuz muazzam değil fakat duru ve pürüzsüz bir teni var, bu bile makyajsız çirkin görünmesini engelliyor. yalnız bazen güzel geliyor bazense değil, bazen çene kısmı göz rahatsız edici derecede uzun görünüyor. sanırsam uzun yüzlü kadın sınıfından olduğundan zayıflık yakışmıyor.