bugün

memleket meselesi.
o can ateşi taşlarlar.
bir dizi ile götü kalkmıştır, sanki holiwood, bolliwood yıldızı bize ne amk.
Dolar 2 lira, benzin 5 lira, ekonomi bitmiş, eğitim sıfır, savaş kapıda, ülke iyice taklaya gelmiş; milletin derdi meryem *'in özel hayatı, liseliler gibi nerdesin aşkım burdayım şaşkın amk !
dün neydi bugün ne oldu da bu kadar konuşulur oldu anlamak mümkün değil. evlenmeden çocuk yapıyorlar bu kepazeliği bir de bokmuş gibi sayfa sayfa yayınlıyorlar. ulan bunu sıradan vatandaş ayşe fatma yapsa taşlarsınız bu karı oo hamileymiş canım diye seviliyor. sikiyim adaleti. evet.
ama biz duyarlı milletizdir. bekaret diye kıçımızı yırtar, sırf sempatik diye nikahsız hamile kalan insanın arkasında dururuz.
gezi direnişi yerine penguen belgeseli yayınlayan kanallar meryem uzerli'nin hamileliğini yayınlamakta bir sakınca görmemişler. demek ki onlara " yav kardeşim mısırda insanlar ölüyor, yastayız..yayınlamayın böyle saçma sapan şeyler" diye emir veren bir başbakan olmamıştır.magazinsever bir başbakanımız var vesselam.
hamile bırakanı bu kadar ilgilendirmiyordur.
Caydırıcı olması açısından bugüne kadar yapmadığı tekniği açıklaması gerekir.

(bkz: söyle biz de gülelim)

Edit falan: Düzeltme.
Bu kadar gündem olmasına anlam veremediğim durumdur. Meryem hanım avrupai bir kültürle yetiştiği için bu durum ona gayet normal gelmesi gerekirken bu acıtasyon nedir anlam veremedim. Reklam kokuyor bunlar azizim.
Karışık bir konu olduğunu öğrendiğim ve biraz da aykırı bir olay olarak magazine geçmiş olay.
öyle kadını bulmuş, bulmakla kalmamış tutup becermiş, şimdi de kadını bırakmış, bu nasıl adam? türk erkeği onun için ilgileniyor bu konuyla. kadınların amacı ne bilmiyorum.
güncel Önemli Başlıklar