bugün

Dünyanın en utanç veren annesidir.

Mesela benim annem. Baba sizlere ömür ee Haliç üniversitesinde burssuz OkumAkta bir haylı fazla meblağ tutuyor..

Neymiş efendim elinden tırnağandan artırıp okutacakmış beni.. Yahu senin 3 kuruş paranamı kaldım ben..
Hayır anne mesleği ne diye soranlara dilenci desem daha iyidir. O pis çamaşır suyundan kokan anneye sahibim mi diyeyim??

O lanet mesleğini al defol git.
sana karşı yapılan fedakarlığı utanç olarak görmen yazık...
çarpılacak yazar beyanıdır.
(bkz: anneler kutsaldır)
(bkz: salavat getir pezevenk)
O elleri öpülesi, kıymeti hep bilinesi annedir.
annesinden utanan bir kansızın sözleridir. beş metreden fazla yaklaşmayınız. insan annesinden utanır mı?*
Annesinden utanan, önce kendisinden utanmalıdır.
açıkçası, varoş annedir.

umarım piyango ona çıkar da daha fazla utanç kaynağı olmaz ve başka bir anneye sildirir o merdivenleri.
O anneyi merdiven sildirmeye mecbur eden sistemin amk.

Çocuğunun internet parasını ödeyip sözlüğe siçmasina neden olan annedir. Annesinin merdiven silmesinden utanan çocuğu sikeyim anneye bi şey olmasın.
dikkat çekmeye çalışan ezik evlat olsa sevilmeyecek çocuk serzenişidir.

bırakın oynasın çocuk.
eli öpülesi.
Evlatlarının boğazından haram lokma geçirmeyen namusuyla çalışan annrmizdir.
Ayaginin alti opulesi annedir.

Fakirlik ayip degil, asil ayip olan tembelliktir. Sokakta dilenmesi daha mi iyi olurdu...
elleri öpülesi annedir.

eğer annenin parasına kalmadıysan söyle kadına çalışmasın sende okul taksitini yatırmak için boş zamanlarında götünü siktirirsin. olmaz mı?
yine benden çalmış yazar beyanı.

diyorum ki bu çocuk 20 yıl boyunca bana özendi, inanmıyor.
Eli öpülesi annedir hayatını çocuklarına adamış onlar için herşeyi yapabilecek kadar gözü kara trilyonlar para dökseler yinede hakkını vererek çalışacağını savunan yürekli mert annedir helal olsun.
diline elektrik bağlayıp telefonu şarj edilmesi gereken anne.
onurlu bir anneye sahip anası hariç o. çocuğu söylemidir.
birazcik aklın olsaydı annen üzülmezdi.
Böyle bir anneden utanan şu yukarıdaki yazar kılıklı insan görünümlü sefillerin yorumlarından utandığım başlık..
küfür yemekten haz alan çucuk beyanı * lan arkadaş bu başlığı açtığında ana avrat küfür edilecek bırak annen merdiven silsin senin gibi bir döl israfı yüzünden küfür malzemesi olmasın kadın bari.
(bkz: küfürden haz alan ergen)
(bkz: dirty talk)
anneden başka herşeydir.

Evet.
striptizci anne den daha şanssız olan annedir.

ancak namusuyla şerefiyle onuruyla çalışan ve senin internet paketini/faturanı ödeyen annedir.
evi gecindirmek zorunda kalan, eli opulesi annedir.