bugün

adam gibi adamdır.
Maçtan sonra gerekeni yapar. Evet.
bunu, zeminin azizliğine uğrama korkusundan yapmıştır.
Bir günde iki maç olmaz.
işte aşık olduğum adam dedirtir.
iddaa oynamıştır.
kadınlar başım ağrıyor diye iptal ederler. gay ilişkiler de ise maç var falan gibi bahanelerle iptal edilir.
Kız chp li ise hemen anayasa mahkemesine maçın iptali için başvursun.
lise de sol açık oynayan adamdır.
arkadaşın olsa olsa iyi oyuncu problemi vardır. Yoksa böyle bir şey niye olsun ki?
Kesinlikle hayatının maçıdır.
seks de bi maç sonuçta bişeyi iptal etmesine gerek yok.
görsel
fenerliyse dün akşam fazlasıyla seks yapmıştır.
vurduruyordur. ilk defa tam yerine oturdu sanki macta bir cok tekme vurdurtacaktir yani kendisine *
Çift kale varken neden tek kaleyi tercih ediyorum diyen erkektir.
planlayarak seks yapan çoğunluktan birisidir.

iyi yapmıştır, hiç bir zaman maçla seks arasında bir fark olmayacaktır zaten onun için.
Seks her zaman yapılır ama spor öyle değil. Doğrusunu yapan adamdır. Helal olsun.
Yüksek ihtimal ezik bir tiptir dışardan nasıl görünürse görünsün pasif agresif bir organizmadır hayatında ki kadını asla mutlu edemez sadece ezikler bir takıma bir partiye bir şahsa bağımlı olur taraftar olur.. spor seven insan bir müsabaka uğruna kadınını mutsuz etmez zaten kısacası bir şeye fanatik her kim varsa maldır bu konu futbolsa 2x olarak alalım hele sik sok bir türk takımının maçı için bunu yapıyorsa eli dahi başım ağrıyor der bu anguta.
iptal edebilen erkeğe, saygı duyulması gerekir. Ben kendi adıma duydum.

Adam kendini yetiştirmiş, daha ne olsun?
Paralı asker ile seks yapacaksa erteleyebilir. Maçın kimin maçı olduğu önemli tabii. Şahsen şampiyonlar ligi finali bile olsa sevdiğim önce gelir ama dediğimiz gibi seks kiminle ve maç kimin ne maçı?
Sexinde bir maç olduğunu bilmeyen erkektir, mağlubiyet alabilir.
Partnerini sevmiyodur net..ilişkisi kokuşmuş,bitmeye yuz tutmuştur
Hangi maça gittiği önemli.
kesinlikle en doğrusunu yapmıştır. abazanlar neden bilsin.