bugün

Masturbasyon yapilan el kiyamet gununde hamile olarak gelir.
sağ ele nikah basarsaniz sorun olmaz.
(bkz: gerçek mastürbasyon bu değil)
mastürbasyon bir gereklilik olduğu sürece yanlış olan düşünce.

kardeşim belki bilmezsin fakat bu bizim taşşak doktorların yumurtalık dediği hani iki lob var ya aşağılarda onda durmadan ben diyim döl sen de meni üretiyormuş.

ve bunu arada bir dışarı çıkarmak zorundayız. bunu boşaltmamız lazım ki vücut rahatlasın. hani hacamat yapıp kirli kanı vücuttan atıyorsun ya bu kirli kan olmasa bile vücuttan atılmalıdır bu fazlalık.

evet zevk alarak yapıyorsun günah olduğu konusunda bütün hocalar görüş birliğine varmıştır. ama ben 26 yaşında adamım senin gibi hiç bir iş yapmadan 18 yaşıma girdiğim de direk evlenmediğim için dinim de evlenmeden ilişkiye izin vermediği için ben bunu yapmak zorundayım.

bu arkadaşın bütün videolarını izledim sayılır. kendileri ne kadar tarafsız bir gazeteci olduklarını söyleseler de aslında ak partili oldukları çok belli oluyor.

neyse mastürbasyon yani bizim dilimizde 31 çekmek zevk amaçlı olmadığı sürece günah değildir diyor hocalar.
Tuvalet kağıdı kullananlar ya da Sürterek yapanlar yandı.
ibretlik başlık.

Bundan sonra bazı şeyleri bırakmanın zamanı geldi. Taharet ile masturbasyon arasında seçim yapmak zorlayacak gibi ama bakalım.

Ed: ahiret yazıyormuş amk.

Seçim yok her şey aynı devam.
o yüzden dişilere handjob yaptırma konusuna gereken önemi vermeliyiz.
neler çektim neler geldi başıma, diye acıtasyon bile yapabilir.

edit; aa niye gittin ya.
Taharet edilen elin farklı versiyonu.
Elimizi bile sikemeyeceğiz bu gidişle.
nasıl bir hak talep edecek ben onu anlamadım. elsin alt tarafı amk.
Ulan bu Araplar neler neler düşünmüşler de Allah'a sormuşlar, hayret yav. Yani ben olsam Allah'a bunu sormaya çekinirim, koskoca Allah lan boru mu? Kankayla taşşak muhabbeti yapar gibi tövbe tövbe
Umarım bizzat yapılan hak talep etmez.
" nikah mı ister ? " dedirtir.
Ondan subyancilik ata sporu imis.
https://www.youtube.com/watch?v=KBw5on6p6eI
handjob meselesinin daha bir derinlemesine araştırılmasına sebep olacaktır. hani ilk çıkışı merak edenler olabilir neden başkasına kendilerini tatmin ettirmişler ki falan diye..

sabah sabah adamı günaha sokmayın oğlum başka işiniz yok mu lan.
Bu Arabistan gerçekten çok sıcak galiba. Arapların başına düzenli olarak güneş geçmiş ki, böyle şeyleri Allah'a veya peygambere sormuşlar.. ilginç gerçekten. Benim el zorda değil pek neyse ki..
Taharet alan el ne olacak?
başlığı açan kişi adres versin bari.
Şüphesiz islam kolaylık dinidir.
görsel