bugün

ARTIK ONUNDA BiR NiCK ALTISI VAR. HOŞGELMiŞEN.
türk ülküdaşıma hoşbulduk der, o tenzih ederim türkçeyi yanlış kullanmaktan. ''hoşgelmişen'' nedir yahu. ''hoşgelmişsin''dir o.
--spoiler--
Geldi bi' yahusunu siktiğim daha...
--spoiler--

Hiç hoş gelmemiş, aynı iğrençlikte gitmesi gereken foşik yazar.
bu ülkenin türk ırkçılarınada ihtiyacı var, o yüzden beni hiç rahatsız etmeyen yazar, hoş gelmiş. foşikliğe devam ettiği müddetçe artı oylarla arkasında olacağız.
sanırım 11. nesil ırkçı Troll.
türklüğü benimsedikçe artılamaya devam edeceğimiz yazardır.
ne kadar bir tanrı dağı kadar türküm.

bir yazar.
kıyameti koparan türk olsa gene severiz, diyebileceğim yazar (bkz: lunpenlunpenluplunpenluper)

allah'ım ne kadar da türk seviciyim.
ya troll yada spastik ama marjinal olmadığı kesin...
ters mers ne diyorsun sen? türk dediğin ters iş yapmaz, düz iş yapar.

yaptığım ülkücüğü çekemeyen yazar. benim kadar türkçü olmadığı için kıskanmakta (bkz: queen dinleyen adam)

not : bir kere türk, türk olmayanı dinlemez. !
Benimle alakası yoktur ama feykim olabilir. Zaten hepiniz benim fake'imsiniz. Ben de moonlight'ın feykiyim. Moonlight da zall'ın feyki olduğu için problem yok burası zall'ın Sözlüğü.
direk kişiye yönelik entry girmekten çok entrysi silenecek yazar.
aşırı derecede türk bir yazar.

taklitlerimden sakınınız.
''bizi eksileyebilirsiniz ama şunu bilin ki ırkçılığa eksi işlemez''

marjinal faşist
(#28357137) alanya' ya beklediğim yazar. Bir kere daha düşünmeye sebebiyet verir burası.
antalya'ya yakın olduğumdan sürekli gittiğimi bilmesi gereken yazar. (bkz: çok okur az yazar)
yakında evlenecek olan yazar bugün teklif ettim kırmadı kabul etti. niyetimin ciddi olduğunu anladıysa demek.

kız türk tabi olmayanıyla evlenmek bize yakışmaz.
Adam daha 200 entry yazmadan donuz listeme eklendi. Masallah...
Troll amaçlı açtığım hesabımda onlarca entry attım ki sağcılar belki nüansı anlarda, yaptılarının ne denli mal birşey olduklarını anlar diye. fakat gel gelelim bunu başaramadığım gibi, sağcı bir çok yazar tarafından destek gördüm ve troll olduğumda hiçbir solcu tarafından algılanmadı. garipsiniz cidden.
Gunumuz trendi.. Saygi duymak kavraminin cogu kez sindirme politikasina donusmesi.. Marjinal kavrami.. Turk insaninin ozu marjinal..
iyi trollledim ama silinmeseydim iyiydi.