bugün

eeh.
bu da her ay gidiyor, 3 gün sonra geri geliyor.
madem geleceksin neden gidiyorsun? madem gidiyorsun neden geliyorsun?
martin heidegger senin bu halini görse " das ist enough amina koyim " derdi. evet.
yüz bin defa kendini sildirip geri gelen kişi. sorunları var galiba. evet.
gelir gelmez donuza eklediğim, amoralist filozof nickli yazarımızın yeni nicki. seri oylayarak da aklı sıra nazire yapıyor ama yemezler canım. hadi donuza ekledim gitti.
Utanmış bir yazar.
Yhaaa utandırmasana.s koala... Oturtmadan yedir.
görsel

Dimi ama benan. Hıh.
sözlük tarihinin en enteresan trollü.
Kendini bir gün hazır hissettiğinde çay/kahvesini içeceğim, saygı ve derin merak duyduğum eli dahi güzel çok nazik bir yazar.
gelişimini takip ettiğim, deneyimlediğim yazar.

bir ara o bana sorardı felsefe ile ilgili sorular. yeniydi o zamanlar ilgisi.

şimdi ise boynuz kulağı geçti.

ben ona sorsam yeridir ki benim gibi bir felsefe grubu öğretmeni de değil.

felsefe ile alakası olmayan bir bölümden ve sadece ilgi ile bu kadar ilerledi.

yükseğini felsefeden yapması temennisiyle.

entrysinde kullandığı dil ve üslup ile "budur" dedirtmiştir. çaresizliği zaman kipleri üzerinden anlatıp buna karamsar ümit eklemeyi herkes başaramaz vallahi. helal...
11. nesil yazardır. hoşgelmiştir. entrylerini ilgiyle takip ediceğim yazar, sanrısı var üzerimde. hayırlısı...
bu çocuk bi gün dahilikten ya da felsefeden ölecek diye korkuyorum.

sakin ol, bak hepimiz aynı fikirdeyiz. yapma bunu kendine de bize de.
Tüm sözlüğü sıcak çikolata banyosuna davet eden yazar. Haydi dalın küvetime, çikolata parçacıklarım.

Not: Afrika dahil değil.
görsel
Bu sözlüğe bir tane St greawraincalhawi yeter sen fazlasın kardeş. Evet.
https://www.youtube.com/watch?v=aZZaLAeqOvY

benim sularımda yüzme evlat.
çok kasıyorsun be güzel dostum episte, onto, varlık bilimi yokluk itimi nesnel özveri uyandım geldim yok yattım kalktım.

Bunların hepsi berhava olur, o zihninde kurduğun tüm temsil bir gün hülya olur canım.

Aşk imiş ne varsa alemde, ilim bir kıyl u kâl imiş.

Sen var bu sözün kenzlerini fasılasız arayadur o vakit bulacaksın gerçeği.

Yoksa deryâdan âb istesen o vakît serâb olur, ger altuna yapışsan o saat turâb olur...

Beni buradakiler pek anlamaz ama sen filhakika ne dediğimi anlamışsındır umarım.

Sağlıcakla kal.
Filhakika hali hazırda, bu acib ve aciz dilinden zuhur eden kelamın cümlesi hakikatte yek hâkta dahi muayyen olamamış tahayyüllerin tasvirinden başka bir şey olmayan yazar.

Yine de bu hâl, çâkta vücud işgal eden akıllarınki gibi cehli ahzettiği hülyasında mevcut olmaktan yeğdir.

Müteşekkirim. Hakku'l yakin dilerim.
Sence entry araban çılgın ay ve gece'den kurtulabilir mi seni canlı canlı yutar ğğğğğahağaha bir daha dene seni şanslı yazar, fırlat ağğğğğh bu acıdı, ığğğağğh işte buna entry derim uludağ sözlükten çılgın ay ve gece sahilde. bir yazar selam.
Anlıyorum ve arttırıyorum.

Kaçalım seninle biz de geceye
Ölümün kardeşi saf düşünceye...
Yeter büyüsüne aldandığımız
Güneşin...biraz da yalnızlığımız
Kendi aynasında gülsün, gerinsin
Güvercin topuklu sükût gezinsin.
-
Ah, asildaşım Dehamız altında cehele ezilsin.
Yalnızca cioran beyden özür dilemiş yazar. Martin heidegger'den daha üstün dememiştir. Söylenenler yandaş medyanın hakikati çarpıttığı gibi çarpıtmadır.

Bunlar karşısında böyleyim:
görsel
felsefe adamı kurtarsaydı yunan şu durumda olmazdı tamam mı hadi by.

bor ve selametle.
sanki nazire yapıyormuş gibi artı oylamalarını iplemediğim ve artık kendisini muhatap alarak hakkında herhangi bir yorum yapmayacağım yazar.
seni sevmiyorum kardeşim. insanlara tepeden bakışlarını, onları ti" ye alışlarını sevmiyorum ve artık umrumda olmayacaksın. istersen bütün entrylerimi oyla seni kaale almayacağım. ne halin varsa gör.
Çağdaş olmak ve medeni dünya'ya atılmak istemeyen bir gençtir. Bari dil bakımından çağdaş olmak gerek. Öz türkçe konuşmak çağdaşlıktır.
Fotoşoku kendisine yasaklıyorum. Yeter amk. Evet.
Şalom ve dua ile.

Goyime de eziyet eder miyiz? arz-ı mev'ud'da hahamca şakalaşır mıyız? Nuru ziyaya şükran...
Yahudi düğünü yapıldı kendisine. Sandalyesiyle birlikte havada zıplatıldı. Heidegger yoktu ama bu sefer.
Heideggerian yazar.

Sağ üstteki hariç taze, yeni. Birilerinin zoruna gitsin:
görsel