bugün

D.g.k.o.
Renkli kişiliği ile kendini takip ettiren premses lord.
iyi ki doğdun azizim. Bütün yapı sökümcülere inat, bütün heidegger sevmeyenlere inat iyi ki doğdun. Dedem nietzschenin selamını getirdim sana. Mutlu yaşa.
Sözlüğe ilk geldiğim zamanlardan itibaren yazarlığı, Engin bilgisi, düşünceleri ve kelimelere anlam katmadaki ustalığıyla zihnimde etkili şekilde yer edinen saygı duyduğum bir yazar. Doğum günü kutlu olsun. Nice mutlu ve sağlıklı yıllara kavuşması dileğiyle.
doğum günü olan yazarmış.
nice senelerin hep mutlu ve güzel geçmesi dileği ile...
burçdaş olduğum, beraber doğum günü kutladığımız yazar.
varoluş gününde sartre ve heidegger olmasaydı olmazdı. niçenin sohbeti güzel. diğerlerinden çok hazetmediğim için, haber dahi vermedim.

fotoğrafı her zamanki gibi foucault çekti.
görsel
şu depresif günlerime çok iyi gelen esprili premses lord. ( Buckingham dan mı aksaray dan mı diye merak etmiyor değilim. birini alana biri bedava sanırım. gözümüz yok allah daha çok versin.) özellikle derrida entryleriniz çok değerli benim için. heidegger mi?

-daha o konuya gelmedik örtmenim!

nice yıllara premsesler gibi bir ömrünüz olur umarım sayın yazar.
Doğum günü şerefine donlu fotolarını paylaşacağım yazar. Cidden bi git artık olum be. Ilk gidişinde, üzüldük. Dönüşüne sevindin, sonra yine gitti, geldi, gitti geldi. Önünü alamadik.

Radyo uludağ'ın hayatıma kattığı kıymetlim.
Allah uzun ömürler versin. Sonra senin ömründen alsın bana versin.
Tipik balık erkeği işte. Evlerden ırak.

Musmutlu yıllara bebeyim. Tırşıklar yoldaşın olsun, nice tırşıklı yıllara. Seviliyosun beybim.
Hayırlı upuzuuun yıllara.

görsel
Mutlu yıllar güzellik. Umarım fazla yaşlanmazsın.
Sanırım beni seviyor.
bir photoshop ancak bu kadar kötü yapılabilirdi :'(
Geçen günkü ortak feyzbuk hesabımızdan paylaştığı o aşk kokan fotoğraf...
Evde kalmış kızlar çatlasın. Kocişimle mutluyum ben!

görsel
Bu nasıl bi tip ya. Allah affetsin yazarı.
Bakıp halimize şükredelim.

Edit: olm artı oy verdi lan. Siz olsanız özelden küfredersiniz. Artık en sevdiğim yazarsın kıvrık bıyık.
birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde kesinlikle askere alınmaması gereken kişi.
sözlüğün premsesidir. benden başkasına iyi geceler derse bacaklarını kırarım. yürü kız eve. evet.
Nerelerdesin sen daha birlikte felsefe taşı kırcaktık yazarı.
görsel

gönlümün premsesidir. <3 evet.
Gayet kalite yazar.

Entarilerini okudumda geldim.

Kalemi daim olsun.*
saçının kenarına lüle yaparsa şuna benzeyebilir. yakışır bence. sonra hava nagila ile halay da çekeriz. evet.
görsel
Çok saçma. bıktırdı.
Bir yazar.

Oğlum bana bak, erkeklerle fingirdemen gözümden kaçmadı. Sonra mahallede laf söz oluyor.
ben namusuma leke getiremem.

Ayy tutmayın beni dövcem. Akıllanmıyo.

görsel
görsel
Allaaasen bu ne şimdi. Diye tepki verilmesi gereken yazar
Allah ını seven butonu elinden alsın yapma dur kız ay dur dur diyorum dur anam dur yavrum. Seri seri oylayan yazar ilk attığım entrye varmasa bağri.