bugün

mektuplaştığımız yazar.

sabırsızlıkla beklerim mektuplarını.
içlerine koyduğu kitap ayraçları olsun, kartpostallar olsun, hepsine gözüm gibi bakıyorum.
kafakoparanus" un aksine sempatik bir yazardır. kafakoparanus" u donuza ekledim, lord" u takip ettim rahatım. çok yaşa lord !
Hööyyyyt lana mı o aşkımın kimse fotosunu paylaşamaz. Lana del reyle biz evlenecegiz. Şaka şaka iyi yazar bu arada. Kanka lana nin fotosunu paylasma gulum ya.
çok fena forecasting yapıyormuş, ben demiyorum dedoş diyor..

o zaman fortune teller olarak kariyer yapmasında bir sakınca görmüyorum..

yine de dedoşa sormak lazım tabii..

şüphesiz ki islami şartlara uygun yürütülmesi gereken bir process geri kalan diğer her şey gibi..
Retrica güzeli. Boş zamanlarında kendini cici gösterecek kontrast düşmanı retina kanatan fotoğraflar düzenlemekle meşgul. Bir de sesli entry gireceğim diye kendini kasmaktan boğulma tehlikeleri geçirmese daha iyi olacak. Bir dahaki sefere özel mesajdan birbirlerinin başlıklarını upladığı kankaları ile gelmesini tavsiye ediyorum yoksa bu aramızdaki sürtüşme bitene kadar daha çok rencide olacak.

Edit: ve yancısı da gelir ahahaha. Bunlar da işi çözmüş.

görsel
Farklı farklı nicklerle gelip sözlüğe renk katan bir abimiz. Aslında çok ciddi bir abimiz niye böyle saçma sapan bir nick almış anlamadım. Eskiden de böyle pirensesli nick alsaydı sözlükteki diğer bi ciddi hanımla ilşkisi olurmuydu acep kıps kıps.
Güzel sesiyle kıskanç ve çirkef yazarların hasetçe düşüncelerini ortaya çıkaran yazar. Herkese müptezel demek de moda olmuş, sorsan müptezel ne demek diye anlamını bilmez.

Sekizinci nesil olup da nicki bilinmeyen hadsiz bir yazarın sataşmalarına maruz kalıyor tıpkı benim gibi. Sataşsın dursun kendi çapında, biz seviyemizi düşürmeyeceğiz onun gibi.
ilgi çekmek için patlayacak kadar kendini kasıp sözlüğe sesli entryler girdikten sonra başkalarını ilgi çekmekle suçlayan müptezel.

ciğerlerin yırtılacak kasılacağım diye. Her cümlesi 5 kelime, o 5 kelimeyi de 10 saniyede söylüyor ki ses patlamasın. Yazık kimin çocuğuysa, yakında Mehmet erdem gibi detone olacak.

Ayrıca 11. Nesillerden bir tane mantıklı birisi çıkmayacak mı artık?
Biraz daha uzatsa sırf nick doğacakmış.
bir yerden çıkartacağım ama nereden bilmiyorum.

yanlış anlamayın umrumda değilsiniz ama belirtmek istedim yine de
Dostlarımız da düşmanlarımız da ortak azizim. Gerçi senin barışçıl gönlünde düşmana yer yok, çekemeyenlerin vardır belki. lakin ben senin kadar hoşgörülü değilim.

Dostumun düşmanı/çekemeyeni düşmanım, dostu dostumdur. Büyükannengile selam ediyorum.
Sesli entrysini dinledim; az daha nefessizlikten boğulacaktım. Aga o nasıl bir kendini kasmaktır ya??? Hayır, 5 kelimeden fazla cümle de kurmuyorsun ki; kurarsan patlayacağını çok iyi biliyorsun, bu güzel bir şey ama yapmacıklığın çok göze batıyor. Ya da ben medyacı olduğum için çabuk anladım, bilemedim.
yeni nesil filozof.
Sesi itici yazar. Allah aşkı için sen ses atma lan. Evet.
Olum lut kavmine çevirdiniz sözlüğü erkek erkeğe töbe töbe. Olmaz olamaaaaaz...
aramızdaki bütün ilişki bitmiştir. kamuoyuna saygılarımla duyurulur. evet.
Hayatımda duyduğum en kötü ses. Lütfen sesli entry girme. Müzik kulağıma zarar veriyorsun. Evet.
Herkesin kendine has bir üslubu var. Bu arkadaşımızın da öyle. Yani ben üslubunu beğeniyorum. Senin gibi millete hakaret eden birisi olacağına kendi hissiyatıyla takılan biri olsun.

Temiz, fularlı bir yazar. Felsefeyi de seviyor anladığım kadarı ile.
O eller o gözler o sakal değil de ah o şapka o şapka yok mu aşk bu olsa gerek...

Not: sakal var himm demek ki kız değil evet.
Bu gdolu enteli donuzlayip sorunu kökten çözebilirsiniz.
Eli pürüzsüz yazar. Bir ara kız zannettiydim.
bu düşük zekali neden boyle populer ve neden bu kadar cok begeni aliyor, galiba herkesi favliyor ya da fake hesaplari var yani baska aciklamasi olamaz çünkü entryleri bok gibi.
Dâhi.net.
Kendisini tanımam etmem ama kendisiyle meme üZerine felsefe yapmak isterim müsait olduğu bir zamanda uğrasın.
Alkol kullanmıyorum. Varoluş sorgulamak mı... karmaşık meseleler bunlar marcus...

Not: babaanneciğine hörmetler. Elmalı turtasının yanına çay pek yakışacaktır.
güncel Önemli Başlıklar