bugün

Açtığı fantastik başlıklarla sol freymin sıkıcılığını alan yazar.

ikimiz olmasak burası zaten bitmişti.

görsel
Gözlük seçimimde bana ilham kaynağı olmuş yazar.
iyi yazmalar diliyorum kendisine
görsel
Cesaretine hayran olduğum kişi sözlüğün prensesi ve lordudur takdir ediyorum kendisini .
Edit:lordu koymayı unutmuşum onu koydum .
Bir süredir bana da samimi gelmeye başlayan retrica güzeli. Yalnız başlıklarını organize up'lattığı yancılarını hala sevmiyorum. *
Yumurta gibi çocuksun belli ki hoşlaşmış senden, ver gitsin, kalbini tabii.
Bayramını kutladığım premses yazar. Heideggerli, şeker tadında bayramlar diliyorum. Kurban bayramında bi 5 kişi daha bulup beraber danaya girelim diyorum marcus, Ne dersin?
Beni de sürekli açık oyladığı için damatlık modelleri yaz 2017 diye keyword bulmuş onu araştırıyordum gugul da fakat kendisi erkekmiş. Çok üzüldüm.

Neyse iyi yazmalar sayın uzır.
Tatlış ve nüktedan bir premses yazar.
Korkma bisey yapmaz.
görsel
Sevgili lord bey, ne yapıyorsunuz ?
332 bildirim nedir ? Tarayıcım kafayı yedi.

Sözlükte yürümedik insan bırakmadınız, biliyorum ama ben sizin kriterlerinize uygun biri değilim.

(#37036841)

Korkuyorum sayın yazarlar. Koruyun beni.

Bu gidişle lord bey ile nikah tarihi bakmaya başlayacağız. Aman Allah'ım, çok korkuyorum.

T:Ne idiği belirsiz yazardır.
beni ziyadesiyle mahcup etmiş yazardır, onur duydum efendim.

fakat kendimi henüz heidegger okuyacak seviyede görmüyorum. en kısa zamanda okuyup size geri bildirim yapmayı isterim. bu arada döndüğünüze sevindim.

iyi yazmalar diliyorum.
Sevmiyordum. Hafiften kanım ısındı.
Ama hala tam anlamıyla sevmiyorum.
Zaman her şeyin ilacı.
görsel
Garip yazar.
(bkz: Herif manyak yüzünden belli)
abi iyi de herif manyak.
Sözlüğün medipol başakşehiri olan yazar.
Sistemli, sessiz, sakin mantıklı vizyonlu.
takip eden sever .
Hi ha ho! Welcome back premses.
görsel
Naber fıstık? *
Gecenin gifi başlığına ne atacak merak ettiğim yazar, belki de atmıştır.
erik gibi bir sözlük premsesi.
essy'nin bu laflarını gören pkp çıldırdı.

(bkz: hoşlanılan kişinin başkasına yürümeli nik6 girmesi)
Geldi yine gönlümün lord premsesi yaa.

Ellerimde tırşıklar, kapında sırıklıklam görürsen bir gün şaşırmaaa.
Beni böyle çaresiz, beni böyle makyajı akmış, beni böyle ortalarda bırakma. Dırırırım.

Yokluğunun takvimini tuttum, her yeni güne lorduma gittikçe yakınlaştığımı düşünerek umutla, sevgiyle, tırşıkla başladım...
Çünkü bu sözlük büyük ve ben tek başıma premseslik görevlerini yerine getirmekte zorlanıyordum...

görsel
Geri dönüşünden memnuniyet duyduğum yazar.
iyi yazmalar dilerim.
Nerdesin oğlum sen ya sen olmadan hayat harap. Açılır kara kaplı bir kitap zindan. hani marcus bizim eve haftada bir et gelir kankalarimiz isten sapsari iskelet gelir. Neyse boşver derine inmeye gerek yok. Hoş gelmissin gardasim.
Bence zeki çocuk.
Sevin sevmeyin ama zeki.
kendisini Welcome To The Jungle diyerek karşıladığım yazar.

nasıl 1 ay izinli olur, sanki 2-3 aydır yoktu. helal olsun zihnimdeki zaman- mekan algısını yerle yeksan etti.