bugün

Aramızda hiç bir bağ olmamasına rağmen Birbirimizi çok sevdiğimizi farkettiğim yazar.
Nasıl oldu bilmiyorum sarhoştuk galiba.
felsefe was here.
Kendisini bugün hem rüyamda hem de gerçekte görmek nasibi müesser oldu.

Rüyamda premses biraz erhan mete'ye benziyordu. Zaten gerçekte de premsesi erhan mete'ye benzetirim.

Bugünse gerçekte onu yarım saniye kadar hayranlıkla izledim.Muhteşem bir manzara oluşturuyordu.

fotoğrafını çekmek o anda aklıma gelmedi.Fotoğrafını çekmiş olsaydım da burada paylaşmazdım.

Velhasılı

Üzgün ve düşünceli gibiydi bugün biraz premses ama daha çok düşünceli.
O bir premses o bir assolist o sevilen biri lakin premses olmadı be yazarım prens diyeydin iyiydi neyse. Hoş sohbet bir yazar kendileri.
(bkz: şşt Uyudun mu)
görsel
Kendisi ile bir yerde çay içmek istediğim yazar.
Ama öyle böyle çay içmek değil, her bardağa hunharca 10'ar kesme şeker atarak içmek.
Beni kaçırmak isteyen yazar
Lakin bohçamı toplayıp başka yöne kaçıyorum.
Hediyem olsun dostum *

görsel
Bebeyimdir.
Adamlık kanına işlemiş.
kendisi yahudidir. Yahudi müzik grubu boom pamda yer alır. işte bu da kanıt. fotoyu ben çektim.
görsel
Babası da yafudidir yafudi müzik grubu boom Pam daki adamın tişörtünde resmi vardır.
kendine ait bir tarzı var bu elemanın.
ben sevdim. gömlek üzeri pantolon askısı, garip şapkası olsun, gözlükleri olsun sempatik herif.

ama ben öyle dışarı çıkmaya cesaret edemem mesela.

pantolon askısı taktığımda bile "bu ne amınagoyim" tarzı tepkiler aldığım için, ankara'da zor oluyor.
Kaan sezyum gibi ama değil.
adam gibi adamdır. evet.
(bkz: Babasının prensesinin ağzına vermek)

Aklıma hep bu başlık geliyor. *
(bkz: eski sevgiliye seni rüyamda gördüm demek)
piremses kibin bir yazar.

olm şu bilinçaltınızın bi tozunu alın, motor sinirlere bi rektefiye falan yapın ya.
bazen aydınlatan, bazen güldüren sevimli premses.

sözlüğün tek premsesi olmakla beraber, en güzel prensesleri bile kıskandıracak tatlılığa sahiptir.

iyi yazmalar *
Yafudi nerdesin özledim seni başlığıdır.
özlenen filozof...
instagram biosunu buldum arkadaşlar. Ölüm gibi bir şeydi ama kimse ölmedi.

görsel
Niye gittin be namussuz.
Evlenme teklif ettiğim yazar. Bakalım, hayırlısı.

Özlemle bekleyeceğiz seni.
Baldıran zehrini içmeden önce umarım horoz borcunu ödemeyi aklına getirir. Hıh.