bugün

Sözlüğün en kaliteli yazarı. Bazı tipler reklamını kasmak için nick altından çıkmıyor. Hahahasiktir evet.
sözlüğe ilk girdiğinde açtığı başlıklar ve entirilerden eser kalmamıştır. niye mi?
çünkü arak yaptığı kaynak tükenmiştir. şimdi sıradan ve gereksiz şeyler yazıyor.
geçmişin ekmeğini yiyor. lakin balonu söndü. bütün o hava bir yerine kaçacak.
gereksiz bir yazar.
gömleğinin üstündeki askısını beğendiğim yazar. sahi ya o giysinin adı neydi?
Kendi başlıklarını up'layarak, prim kasmak amacıyla açtığı sayısız fake hesaplarından bir kaçının şifresini paslasa da biz de nasiplensek dediğim yazar.
saygı duyduğum bir yazar. umarım felsefenin derinliklerinde boğulmaz, tez zamanda zengin olup hayatın içine dalar ve zekasının ışıltılarını yayar.
kendisini düelloya davet ederdim lakin görüyorum ki bayım silahsızsınız. kafka.
sözlüğün iki sene önce savunulan can dündar'ıdır.
iki seneye kadar küfürlerle anılacaktır.
Kendisine sonunda hak verdim. Benim tipim böyle olsa ben de kendimi felsefeye, kitaplara adarim. Insan icine cikmam.
(bkz: #36381152)

en beğenilen entirisi şu olan yazar. ya ben buna gülerim.
bu adam mütüş yazıyor yaa. tam bir balon.
görsel
orhan veli'nin şiirini muazzam etkileyici bir şekilde seslendiren yazar. youtube videolarının devamını bekliyoruz.
9 sayfa nickaltı olduğundan mütevellit kıskanılan yazar. tarzı da bir değişik. şimdi bu başlığı canlandırdım diye düşünüyorum.
(lord benlen evlen allahsız will you marry me??)
(bkz: felsefe yolda olmaktır)
görsel
ön yargı ah ön yargı. sizlere yalvarıyorum, benim düştüğüm hataya düşüp; bu güzel insana karşı ön yargılı davranıp da 'boş elemanın, cıvığın teki,sinir bozucu' gibi doğru olmayan sözler söylemeyin. hani büyük aşklar kavgayla başlar, eskiden düşman olduğun bir anda en sağlam dostun olur ya hani, bizimkisi işte öyle bir hikaye olmalı. o beni daha tanımıyor ama ben onu tanıdıkça hayranlığım arttı, saygım ve sevgim yükseldi ve tavan yaptı. zekiliğine ve iyiliğine şahidim. felsefe ve edebiyat konusunda son derece donanımlı. şair ruhlu, duygusal, orijinal... tüm gece youtube'ye yüklediği şiirlerini dinledim. sesinin tınısında yakaladığım bir şeyler vardı, beni ona çeken. erkek olması farketmez, bundan sonra sözlükteki tek aşkım; çünkü aglayaivanovna'dan sonra ruhuma dokunabilen sadece o oldu. silik yemediğim, moderatörler bizi ayırmadığı müddetçe hep yanında olacağım ve her entrysini özenle okuyacağım. lütfen değişme böyle kal ve biliyorum buralara fazlasın ama olsun yine de hiç terk etme burayı. bir daha asla görüşemeyecek olma ihtimalinin verdiği korkuyu yaşatma bana!

video eklemeyi henüz beceremiyorum ama duman gözlüm şarkısını hediye ediyorum sana, kulaklığı takıp dinle etkileneceksin.
Kendisinin onun bunun nickaltında takıldığının 100'de 1'ini ben yapsam 'sürekli sözlük içi entry girmekten 30 gün çaylak' yerim. Ama adamın 7 entrysinden 8'i (evet yazıyla sekiz) nickaltı olmasına rağmen hiçbir şey olmuyor, çok ilginç.

Tanım: retrica güzeli.
görsel
Gerçekten kaliteli bir insan. Tanımayanlar önyargılı davranmasın severim keratayı. Evet.
Hayır ben bu arkadaş için gerekli tespiti yaptım zaten . Durun sizler için yine atayım .
görsel
Ayakçı oldu başıma. Dön çocuğum bu sevdandan bak kızlar seni sevmez sonra. Hııı...
üşenmiyor da amk her gece bir şey paintlemeye. evet paintlemeye.
(bkz: #37221109) teşekkürler değerli dostum.

Romalı olmak, insan olmaktır. Roma; medeniyettir, insanlık, ilerleme ve zaferdir.

Tanrı herkese Romalılık nasip etsin.

Marcus* ve amoralist ile...

Vale!
15 temmuz kutlamalarına katıldığı için, aramızda olmayan yazar.
görsel
gece olsun, biralarımızı alıp sahilde, birlikte nötron yıldızı izleyelim dediğim yazar.
(bkz: davete icabet etmek)
(bkz: morganize isler)