bugün

yılın belli zamanlarında sözlüğe gelip yeni düşen kızları kaldırıp ortadan kaybolan değişik arkadaş.
felsefeden birazcık nemalansaydı sürekli atıldığı yere girmeye çalışmazdı diye düşünmekteyim. kendisine küskün ve dargınım.
evlenilecek sözlük kızlarını üzmekle kalmayıp aldattığı için.

kardeşim ben senden razı değilim. o aldattığın kızlar gibi..
bundan sonra gözüme görünme. sana olan saygım da sevgim de bitmiştir. nokta.
Geliyor gelmekte olan hissediyorum. Geçen benim de aklıma düşmüştü noldu bu psikopata öldü mü acaba diye de ölmemiş hortlar gelir diye düşünüyorum max 1 ay.
Sesi bayağı karizmatikti.
öldü mü kaldı mı yav.
2 3 felsefe yapıp sözlükten kız düşüren yazar. harbi komik ve ibretlk mi yoksa kızların saf olması mı desem bilemedim.
https://www.instagram.com...gtYY/?igshid=ufexfqxlwltn

❤❤
insan hakları savunucusu, naif, mülayim, şair ceketli vibrasyon reis.
Bir sonraki hesabı "lord marcus amoralist primses" olacaktır. Yeni sürüm yakında gelir.

Edit: lan adamın benim yazdığım nickli hesabı varmış zaten şu an. O kadar çok benzer nicki oldu ki, en son hesabı bu sandım, sldirdi sandım. Meğer trollenmişiz.
Mesajlarıma cevap vermeyen yazar.

Ayıp etti.
Entelektüel bir adam. Biliyor. Bildiklerini espri ve trollüğe yükleyebilecek kadar da zeki.
Az evvel dm'den selamımı da çaktım. Eski dostlardandır.
ii trollledin milleti pikap. ama yemezler. ivit.
siik olan premses. hala yazar olan ise piyemses.

evet ben baran.

edit: aa b dk. cidden premses miydi hesabı ? hepsi birbirine benziyor.

edit 2: primsesmiş açık oyladı. adı üzerinde primses. prim kasıyor.
11. Nesil silik. El birliğiyle çocuğu soğuttunuž sözlükten. Utanacaginizi bilsem yüzünüze tükürürdüm.

https://m.uludagsozluk.co...marcus-amoralist-premses/
bu değişik neden zırt pırt karşıma çıkıyor lan?
Kullanmadığınız nickleri atın. Atmıyorsanız paspas yapın.
günaydın marcus.
(bkz: #39538284) kral çal giderken kapımızı ama sal bizi. *
Beni bu aptallar güruhuyla baş başa bıraktığın her gün için sana lanet ediyorum.
gey lordu. geçen de gidicem demişti yeni hesapla geldi. bakalım şimdi nicki ne olacak.
Karı düşüremedigi için içinde kaldı. Komplex yapıp sildi swh.
Kıyamam sana ya.
Çocuk biri düşsün diye çok uğramıştı halbuki.
ya ben bu yazarı tanımamama rağmen seviyodum çünkü komikliydiiii.
gidişini şu an öğrendiğim ve hakkaten üzüldüğüm yazar. kışkırtıcı tarzı pek çok yazara antipatik gelse de zekası ve derin felsefi bilgisi yadsınamaz bir gerçektir. kadın elbise ve ayakkabı tercihlerini her ne kadar biraz retro ve avan garte bulsam da zevk sahibi bir yazardı. yolunuz açık olsun. hoşçakalın.

üstünüzü örtmeyi unutmayın sayın yazar.
Bana Aleyna tilki'den şiir okuyup gitmiş. Gitmedeydi keşke. Şimdi kiminle atışacağım lan ben?

Yolu açık olsun.
görsel