bugün

Kısa ve net oç'tur (yalnız yaşamıyorsa tabii). Ulan anasının kuzusu bir sen mi varsın amk? Al eline bir tane bardak, doldur içeceğini, ister yudum yudum iç keyifle, ister bir dikişte bitir. Hadi bilemedin ikinci bardağı da koy iç. Ama insan evladı, içeceğin tamamını da bitirme be! Az biraz düşünceli ol. Özellikle şu kavurucu sıcaklarda soğuk bir şeyler içmeyi planlayıp buzdolabını açtığımda dumur olmak istemiyorum.
-E burda limonata vardı, nerde o?
+Ha, ben onu içtim ya...
-Nasıl yani, nasıl içtin, hepsini mi içtin?
+Heee, hepsini içtim.
-Bre oç, biz insan değil miyiz lan, insan biraz düşünür, niye hepsini bitirdin?
+Alırız yenisini ya.

Bak bak, yenisini alırmışız. Ben sanki bilmiyorum yenisini alma ihtimalimiz olduğunu. Alırız diyene kadar siktir git al. Madem öküz gibi içtin tamamını, git yenisini al. 'Problem ettiğin şeye bak yea' havalarına girip benim asabımı iyice bozma.
Hadi normal bir saatte böyle bir ihtimal var, allah aşkına şu saatte (sabahın beşi) var mı bunun bir yolu? Ben Şu anda içmek istiyorum onu amk. Bir saat sonra değil, hatta beş dk sonra bile değil, tam şu anda. Neden böyle bir ihtimal varken bunu engelleyecek şekilde davranıp sonra da konuyu ben büyütüyormuşum, aslında ortada çok da dert edilecek bir durum yokmuş gibi davranıyorsun? Var kardeşim var, senin bencil tavırların benim payıma ket vuruyorsa var.

Oysaki buz gibi limonatanın içimi ferahlatması gerekiyordu.
tam bir oç dir. tabi yalnız değilse.
Benim arkadaşım 2.5 litrelik coca colayı fondip yapıyor. Varın gerisini si düşünün..
Dün gece bir litre şarabı kafaya dikmiş, üzerine de 3 bardak vodka içmiş sevgilidir. Sonra da sarhoş olup beni bırakırsan senin belanı silkerim derler.
insan evladı değildir o insan evladı olsa duramazdık valla duramazdık. yemek bulamayınca bizden de ısırmaya başlar o. kelle paça diye bizi pişirir yer herşey beklenir ondan.
içeceğin ne olduğuna bağlıdır.1litre su olsa sorun olmayandır. Fakat bir litre gazlı içecek ise düşündürendir.
Tanım:içecek içen insan evladi
ne var abi spordan sonra dün akşam 1 litre su 1 litre ayran içtim.

Not: Ayranı akşam uykumu getirsin diye içtim.
Midesi normal bir insanın midesinden daha farklı olan genelde çöplüğe benzeyen insan tipidir.
güncel Önemli Başlıklar