bugün

eğer yapay kızılsa; her duş sonrası beyaz havlular pembeye dönerken, anneden 2 asırlık azar işitendir.
saçları soğan kabuğu rengi olma yolunda hızla ilerlemektedir.
(bkz: faye reagan)
kendi rengine dönme çabalarında yolunmuş tavuğa dönen hatundur. eğer bu hatun kumral ise kapkara tenleri ve kapkara saçları ile kızıl kullanıp kendi rengine dönmeye çalışan kadına göre daha güzel bir haldedir en azından. çok yalnızım be atam, bir an önce gitse ya şu renk beyaz yapsak gri yapsak.
Her yiğidin harcı değildir epica dinlemek.
üzülmemesi gereken kızdır. zira en fazla bir yıl sürer yirminci asırlılarda ölüm acısı.
(img:#252716)
görsel
olacaksa her manada böyle olsun.
Üzerine soru yazılası kızdır.

Soru: Kazım ile Çağlar üniversitede çok yakın iki arkadaştı. Bu iki arkadaş yıllar sonra bir kafede karşılaştılar ve koyu bir muhabbete daldılar. Sohbetten bir kesit:
Kazım : Çağlar senin çocukların isimleri neydi ?
Çağlar : Ecem,Sıla ve Merve
Kazım : Evet şimdi sen söyleyince hatırladım, ee uzun yıllardır görüşmeyince insan unutabiliyor böyle şeyleri. Peki yaşları kaçtı çocuklarının ?
Çağlar : Bak şimdi ayıp ettin Kazım dur ben sana bir ip ucu vereyim sen kendin çıkar çocukların yaşlarını. Benim çocukların yaşları çarpımı 36, yaşları toplamıda şu karşıdaki pencere sayısı kadar.
Kazım bu soruya biraz düşündükten sonra yok, bu verdiğin bilgilerden çıkaramadım der. Bunun üzerine Çağlar şöyle cevap verir: Şunu söylemeyi unuttum, benim en büyük kızın saç rengi kızıl.
Kazım : Tamam şimdi buldum.Çocukarın yaşları …,…,…

çocukların yaşları kaçtır ?
gözleri yeşilse bakmaya doyulmayacak kızdır.
doğal kızılsa, çilleri yoksa, ve gözleri de saçıyla uyumlu bir renkteyse genelde insanların çok dikkatini çeken bir tiptir. bu doğuştan gelen bir dikkatleri üzerinde toplama durumu olduğu için egosu da bir değişik çalışır bu zatların. bazı kızılların aksine hele birde harbi güzelse burundur kaştır gözdür dudaktır... bu dikkat çekmenin sadece kızıllıktan olmadığının da farkındaysa onun egosu bir egodur anlatılmaz yaşanır.
çabuk ilgi çekerler. bir eski avrupa rivayetine göre ruhları yoktur. ve ele geçirdikleri her ruh için bir çil edinirler. eğer doğruysa herhangi bir çilleri olmak için koşa koşa gideceğim mittir.
tutkusunu dışa vuran, önünde tapınılası insan evladıdır. candır, insani güzelliğin doruğundadır.
(bkz: kızıl saç file çorap)*
bir de beyaz tenliyse evlenilecek kızdır.
1.65 in üstündeyse şayet çok daha tatlıdır. (bkz: yerim)
Ginny kizili oldugum andan itibaren erkeklerin donup baktigi kiz olma mertebesine eristigim kiz tipidir.. Platonik sevmekten bikmis beyaz tenli hatunlara duyurumdur: en dogal kizili bulup boyatin. Pisman olmeyeceksiniz efenim..
en güzel kızlar aslında bu gruptan çıkar. kızıl saçlı yeşil gözlü kızlar boş yere ingilizlerin güzellik anlayışına uymazlar.
saçının altında sarı röfle varsa turuncu olan yoksa yaklaşık bir buçuk ay boyatmazsa karamel rengi olan kızın saçıdır. her yiğidin harcı değildir kızıl saç bakım ister özen ister.

edit: nerde la 1 haftada akan kızıl ya çok adi markalar kullanıyorsunuz ya da abartıyorsunuz 4 hafta oldu hala kızıllarım yerinde.
bir çift yeşil göz , güzel bir gülüş ile kombine edilebilirse her zaman bir adım öndedir.
Beyaz ten ve yeşil gözle olan uyum harikadır.
ahh ahh dedirtir iç çektirir en az esmer kadar belki sarışın kadar güzeldir.
Yakışanı var yakışmayanı var. Şayet yakışmıyorsa güzeli bile çirkin yapar. Yakışıyorsa zaten sorun yoktur.
normal haliyle bembeyaz suratıyla ruh gibi olan kızları biranda canlı bi görünüme sokabilecek saç rengidir kızıl bakır tonları.

not: kendimden biliyorum.
Kız arkadaşımdan duyduğuma göre bu kızlar, erkeğinin her isteklerini yerine getirmek için saçlarını kızıla boyatıyormuş.

kızıl saçlı kızlar hertürlü fantaziye açıkmış yani.