bugün

kızıl saçın yeşil gözü dahada ortaya çıkardığı düşünülür, yakışıyorsa problem yok.
(bkz: candan erçetin).
bir zamanlar show tv nin sizi ünlü yapalım yarışmalarından birinden piyasaya düşen ve biraz parayı bulduktan sonra amerike sperm bankasından sperm alarak hamile kalan leyla kömürcü isimli hatunun sahip olduğu fiziksel özellikleridir.
devamında çil gelirse iyi olmaz.
sahibi bana cok acil ulaşmalıdır. çok önemli bişey söyliycem. valla bak...
saç birde kısa ve dağınık oldumu tadından yenmeyecek hatundur.
(bkz: mary jane watson)
en güzel örneklerinden biri için (bkz: idil fırat)
kimileri pek guzeldir bu sekilde..kimileri de pek igrenc.. kisa saclilara gider ama uzunlarda guzel olmaz..

kendimi kuafor gibi hissettim yaa..
siyah saç, mavi göz, beyaz ten muhteşem üçlüsünden sonraki sırayı alabilir ancak.
kızıl saç ve yeşil gözlüyse, bi de beyaz tenliyse...zaten böylelerine tanrıça diyoruz fazla ümitlenmemek lazım. biz naçiz kullarına, cennet diye bir yerin varolduğunu kanıtlamak için gelmiştir o.
(bkz: olsa da yesek)
safkan turklerde bulunmayan kombinasyon.
(bkz: yedik onu biz)
kölesi olunası hatun kişisi *
kesinlikle sarışınlardan daha etkileyici olan hatunlardır.
(bkz: candan erçetin)
(bkz: simone simons)
(bkz: lindsay lohan)
bir araya geldiklerinde uyum sağlayan şeylerdir.
(bkz: istiyorum veriyor musun)
kalbinizi alıp giden ve elinizde hiç bir şey bırakmayan...
(bkz: naci en alamo)
yeşil ve kırmızının zıt renkler olmasından dolayı hoş duran kombinasyon*. bireyin bu özelliklerin yanında bir de beyaz ten ile xx kromozoma sahip olması da avantaj sayılacaktır tabi.
(bkz: kuru fasülye vs lahana turşusu)
"siyah saç yeşil göz"deki "siyah saç"ın kızıla çevrilmesi sonucu kızıl saç siyah kaş kavramını ortaya çıkaran kombinasyon. ha pişman mıyım, asla...
hani bir deyim vardır: ''allah' ın boş zamanına denk gelmek'' hah işte bu kızıL saç mavi ve yeşiL gözLü oLanLar, sanırım o boş ana denk geLenLer oLuyor, mükemmeL bir uyumu yüzLerinde barındırıyorLar, güzelliğin diğer adı bu işte...

kızıl beni güçlü eder
güncel Önemli Başlıklar