bugün

girmelidir. hem tecrube kazanir hem ihtiyacini giderir.
yok ya yemin ederim yok ak, bu doğu coğrafyası mensubu insanların kafası cidden sonsuza kadar basmayacak.

erkek evlenmeden önce cinsel ilişkiye giriyorken, kadın niye giremesin oğlum siz ne tarz bir şizofrensiniz?

bir kere bakire bir hatunla evlenmek saçmalığın daniskasıdır, neden mi?
*ciddi psikolojik rahatsızlık belirtisidir, önyargıları kafasından atamamıştır.
* ailesi radikal baskıcı tutum sergiliyordur ve biriyle evlenirken otomatik olarak ailesinide hayatınıza katıyorsunuz.
* sizden beklentisi bir hayli fazla olur. o zamana kadar hayallerinde yaşattığı cinselliği, realitede farklı bulursa, mutlu olamazsınız.
* tecrübesizdir. ne yapacağını bilemez, put gibi bacağını açmaktan öteye gidemez.

sizin tabirinizle gavattan sevgilerle.
" toplumun büyük bir çoğunluğunun kafasını kurcalayan sorunsal " değildir.

Sadece kızı ve ilişki yaşayacağı erkeği ilgilendirir. Sana ne?
Şahsi görüşüm olarak girmemeli. Bu evleneceği kişiyle bile olsa doğru degil. Ahlaki ve dini boyutu ayrı bir yere evliliğin ayırt ediciliği adına hiç birşey kalmaz ortada. Yeri ve zamanında olması her açıdan daha iyi.
anca türkiye gibi geri kalmış ülkelerde sorulacak bir sorudur.

Bir şeyler paylaşmadığı, öpmediği, sevişmediği, sevmediği insanla evlenen hasta ruhlular yüzünden toplum bu halde zaten.
bizi ırgalamaz kızın kendi hayatı ister girsin ister girmesin.

sorunsal falan değildir.
tilkilerin artığına aslanlar ağız sürmek istemez.
tamamen ilişkiye girecek yada girmeyecek olan kızın kendi tasarrufu olan hadisedir. bizi ilgilendirmez. tabiki bir de onunla evlenmeyi düşünecek olan erkeği enterese eder. başka biriyle tecrübe yaşamış bir kadınla evlenmek isteyen erkeğe vay efendim patlak biriyle evlenilir mi diyecek hakkı kendimizde bulamayız. aynı şekilde bakire olmayan biriyle evlenmem arkadaş diyen adamı da bu devirde bu kafa diye aforoz edecek halimizde yok. yani yazar burda diyor ki (bkz: bize ne lan)
giren girer girmeyen girmez, giren çıkan birilerine değilse onları neden geriyor?

esas mesele bu.
Hayır girmemeli.
sen girmiyorsan kızda girmemiş olacak. yada sen cinsel ilişkiye girmişsen san tecrübe lazım. yada öğretebilirsin.
Başkasının hayatı hiç kimseyi ilgilendirmez isteyen istediği ile cinsellik yaşar boşverin bunları . Bakire kız isteyen evlenirken bakire ile evlenir .
Beni ilgilendirmez, ilgilendiremez ama bence girmesinde sıkıntı yok.
if benimle gireceklerse evet.
else hayır..
Girmiştir girmemiştir. Tüketiyorsa asıl sorun ordadır.
Nikah ile düğün arasında kısa zaman içerisinde yapılırsa toplum ahlaki açısından gayet mantıklıdır.

Ayrıca belirtmek isterim ki ; ak koyun ak bacağından kara koyun kara bacağından asılır.

Bakire bir kızı ancak bakir bir erkek ile evlenmesi uygundur.

Sen dan bilzerian gibi takılma çabasına girip bakire bir kız ile evlenme hayallerine girmeye calisirsan ilerde o evlilikten bir hayır gelmemesi durumudur.
Bizi ilgilendiren bir durum değil. Buna sadece kız karar verebilir. sonuçta kendi vajinası kendi analı.
kızla ve kalbindeki aşk ile ilgili bir durumdur. girer, girmez. bize giren çıkan olmadığına göre bizi ilgilendirmez. zaten sözlük bugün sıkmaya başladı. çıkalım sebastian.
ister girsin ister girmesin umrum değil. zaten kızlardan da nefret ederim.
Gireni almadıktan sonra sıkıntı yok.
Sadece kızları ilgilendiren bir durumdur. Erkekleri özellikle her sevgilim bana versin ama karım sadece benimle olsun zihniyetindeki yobazları hiç ilgilendirmez.
pezevenklerin ve orospuların destekleyeceği türden bir ankettir.
(bkz: zina)
Cinsel konularda bilgilendirilmeli ama asla evlilik öncesi bir ilişkileri olmamalı.
Bana kalırsa cinsellik aşktan sonra gelmeli. Yani her önüne gelene veren zaten orospudur. Onunla evlenmem. Fakat aşık olduğu kişiyle sevişmiş ise saygı duyarim. Lan! Kafam yine karisti. Kendisine güvenmem gerekiyor. Uff ya benim aradığım askim masallarda. Çocukluk aşkımı çok seviyorum. Onun kılınan zarar veren erkeği sikerim lan. Paylasamam sanki ben. Yildizdogandan paylasamam gelsin. Dinleyeceğim simdi.