bugün

kiz cocuklari barbie bebekleri sever, erkek cocuklar ise arabalari. yaslar ilerledikce durumlar degisir.
Birisi babaya diğeri anneye düşkün olur denir.
Ulan kız çocukları çok sevimli oluyorlar.
Herhangi bir anne için ikiside evlattır.
Allah her ikisinden de kimseyi mahrum bırakmasın. Bazı namussuz, şerefsizler vardır, kız evladını istemeyen. Çünkü piç herif en az 10 kızın hayatını karartmıştır. Kendi kızının da öyle olacağına inanır.
Kız çocuklarının her şekilde, her yaş ve koşulda alacağı versustur. Erkek çocuğu kaka üreten bir gürültü makinesidir. Kız çocuğu minik elleri teskin eden, sevimli, şefkatli, güzel ve akıllıdır. Masal okunarak uyutulur, saçları uzatılıp taranır, yüzlerce elbise alınır... Bir tane de benim olsa.
Çocuk nasıl yetiştirildiyse ona göre davranışları ve duygusal özellikleri gelişir. O sebepten dolayı bu söyleyeceğim şeylerin akside mümkün. Bence kız çocukları daha sakin ve daha zeki oluyorlar. Erkek çocukları ise baya yaramaz aşırı agresif ve kavgacı.
Allah hayırlısını, sağlıklısını versin.

(bkz: hayırlı evlat)
görsel
Evlense dahi size evlat olacak çocuk kız çocuğudur.

Kimden biliyorum? Annemden.

Günümüzde artık kızlar değil de erkekler evlenip el kapısına gittikleri için ( hanımizm) hayır beklemeyin.
kız çocugu olmaz. soyun devam ıiçin erkek.
Kız çocuğu erkek çocuğundan tatlı olabilir. Buna katılıyorum. Ama zaten bir şey ne kadar tatliysa o kadar sinsi olmuyor mu? O yüzden erkek çocuğu diyorum. Efenim ailesini terk edip kocaya kaçan kızları görüyoruz boşverin bu ayakları.
baba için kız çocuğu, anne için erkek çocuğu kıymetli olsa da ebeveyn olunca ikisi de sevilir galiba. ama ilk önermem de haklıyım galiba. ne evliyim, ne de çocuk sahibiyim ama mesela bir şeye şahit olmuştum. bir tanıdığım konuşuyordu telefonda. kızı ile, "kuzum naptın, kombiyi yaksaydın üşüme sakın" diyordu. akabinde " abin geldi mi, söyle bak evden dışarı çıkmasın, çıkarsa bana söyle" gibisinden bir şeyler demişti. nasıl bir duyguysa artık, güzeldir herhalde. nasip olursa tadarız ileride.
Evlat evlattır kızı erkeği olmaz.Güvenilir,dürüst,iyi bir insan olduktan sonra cinsiyetin önemi yoktur.
Kız çocuğu daha erken konuşuyor, daha cilveli oluyor.
Erkek çocuğu ise hınzır, yaramaz.

ikisinin de güzellikleri farklı.
görsel
ikisinin de sağlıklı olması, hayatlarında iyi insanlarla karşılaşmaları, mutlu olmaları dilenir.
anne baba için aralarında hiç bir fark yoktur, olmamalıdır.

çocuklarınızı sevgiyle sefkatle büyütün, doğdukları hayata lanet ettirmeyin anneler ve de babalar.
https://www.instagram.com...-_/?igshid=NjZiM2M3MzIxNA==