bugün

seni tanrı sıçmık olarak yaratmalıymış, çünkü insanlıkla hiç bir şekilde alakan yok.
tamam bizde milliyetçiyiz, türkçüyüz ama bir yere kadar.

ama kürtlere karşı değil, bölücülük yapanlara karşıyız.

ölen çocuk be kardeşim. onun ne dinden, ne imandan, ne ırktan, ne renkten haberi var.

onun dünyadaki tek meselesi daha çok gülmek, daha çok oyun oynamak, daha çok zıplamak.

onun tek beklentisi, annesi ile akşama kadar parklarda gezip, akşam olduğunda evin kapısını çalan babasına koşturmak.

çocuğun kobanili kürt bir ailenin bebeği olması ölmesini hak ettiği anlamına gelmiyor.

trollükte bir yere kadar. azıcık empati yapın. ailenizi düşünün.

edit: kaçma sakın caps aldım!
Başkasının mağduriyetinden kendisine pay çıkartan hastalıklı beyinlerin yarattığı ceset.
tanrı seni sıçmık olarak yaratsaymış sıçmığa hakaret olurmuş.
(bkz: duyar kasmak)
(bkz: lassie bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor)
Şimdi önümüzde iki seçenek var ölen bu çocuk hain de olabilirdi vatanseverde olabilirdi.
espri mi yaptın şimdi.

bunun hümanistlik ile bir alakası yoktur.

amaç masum bir çocuğun ölmesiyle alakalıdır.

kıyıya senin cesedin vursa yine üzüldük.

buna hümanistlik değil, acıma duygusu diyoruz biz.

belki de sende yoktur.
benim gibi koyu milliyetçi adamı bile illallah ettirdin.

yapma böyle gözünü seveyim safi sübyan yahu
Vicdanı olan herkesin üzüleceği cesettir.

Milleti ne olursa olsun 3-4 yaşındaki bir çocuğun ölümüne sevinmek ne türk'e ne de türk milliyetçiliğine yakışır.

Burada polise taş atan yavru teröristlerden bahsetmiyoruz. Daha cinsiyetinden bile habersiz, doğru düzgün konuşamayan, yürüyemeyen çocuklardan bahsediyoruz. Rica ediyorum tavrınızı buna göre takının. Veya kendinizi tanımlarken kullandığınız o "türk" sıfatını bir kenara bırakın.
ben milliyetçi bir adamım vatanımı ülkemi severim; ama çocuk ermeni, kürt , arap, yahudi, müslüman, türk ne olursa olsun bu manzara karşısında ağlamamak için kendini zor tutmayı geçtim böyle vicdansınz yorumlar yapabiliyorsa o toplum yok olsun lan. bu yorumu yapabilen kişi hangi adeleti, hangi erdemi, hangi en yüksek ahlakı savunup kendisini hakikatin destekçisi olduğunu ve diğerlerinin hatalı olduğunu iddaa edebilecek. edemeyecek. dolayısıyla bu yorumu yapan kişi bir ideolog değil ya psikolojik desteğe ihtiyacı olan bir insan ki bu yüzden hakaret tememek gerek ya da bir ajan provokatördür.
bebekler dünyadaki en masum en temiz varlıklardır.dili,dini,ırkı,cinsiyeti ne olursa olsun küçük masum bir bebek hakkında acımasız hatta daha doğrusu kansız düşüncelere sahip olan bir yazarın açtığı başlık.