bugün

bakın kısa boylu kardeşlerim sizin boyunuzla bi sorunum yok insanlık hali herkesin farklı özellikleri vardır ama bunları yapınca cidden zütümüzle gülüyoruz size. Benden bi uzun adam tavsiyesi size

1-fitness yapmayın amk. çük kadar boyunuzla vucut yapacam diye simitin yanında aldığım üçgen peynirler gibi geziyonuz sonra cep herkülü diye biz uzun adamlar olarak sizle dalga geçip rezil ediyoruz. Yapmayın.Üzeriz

2-kendinizden uzun kızlarla çıkmayın. Adam 1.70 kız 1.80 amk iddaa oranı gibi geziyonuz ortalıkta. Yine biz uzun adamlar olarak yine size sizn boyunuzdaki gibimizle gülüyoruz. Tamam paranız falan vardır amenna ama sırf paranız var diye yapmayın bunu kendinize. Sevgiliniz bile sizle dalga geçiyo topklu giyemiyoruz diye

3-saç uzatmayın mesela. Kendinizden uzun saçınız oluyo. Komik oluyonuz sonra

4-uzun mont giymeyin amk mesela. Yürüyen mont gibi geziyonuz ortalıkta sonra milletin aklı çıkıyo dünya dışı varlık zannediyolar sizi

5-her ortamda boyu değil işlevi önemli falan deyip kendinizi rezil etmeyin amk yürüyen yannansınız sanki. Gören de 35 cm yannan var zanneder. Herşeyin bi oran orantısı var gençler. Uzun adamlar her zaman daha ciksi ve daha cezbedicidir :D

edit: ''Bu içerik Alıntıdır''
erkekler kas yapmakla kafayı bozmasın. kızlar diz üstü çizme giymesin.

ben sizi düşünüyorum.
Adam 1.96 kız 1.55 aynaya baksa kendi yüzüne tükürür
- body yapmak nadiren güzel bir görüntü oluştursa da genel olarak bok gibi olur. yapmayın.
-boyu değil işlevi muhabbetine girmeyin. maçanız yiyorsa direkt gösterin.
-kendinizden uzun kızlarla çıkmaktan korkmayın. ben zamanında korka korka yaptım. törenle karşılandım.bırakın uzun boylular size gülsünler. onların da bir çoğu bizim gibi yalnız ne de olsa.tabi eğer kızı paranızla değil kişiliğinizle etkilediyseniz.
-saç uzatmayın ya da kazıtmayın. ikisi de birbirinden beter oluyor.
-uzun ya da bol şeyler asla giymeyin. aldığınız şey vücudunuza otursun.
-genel kültür ve espiri yeteneği kasın. bazı kızlara karşı başka şansınız yok. bazılarına karşı da ağzınızla kuş tutsanız faydası yok. çok kasmayın.
-boyunuzla ilgili şakaları kendiniz yapın. elin uzununun boyunuzdan prim yapmasına izin vermeyin.yalnız sadece şakaları yapın. aşağılık kompleksine girmeyin. kendinizi yakarsınız.
-ekstrem sporlarla uğraşın. bunlar, kızlara body yapanlardan daha çekici geliyor genelde.
-gizemli takılmaya çalışmayın. uzun boylular yapınca harbiden gizemli gibi gelse de kısalar yapınca terörist muamelesi görüyor.
not: sizli bizli konuşmuşum hep. ama ben de kısayım beyler. kısa olmaktan utanmayın.
görsel