bugün

görsel
vazgeçilemeyen tek saç rengidir. döner dolaşır yine kırmızı olmaya karar verir bir kere deneyen insan.
saçı boyanmasına izin verilmediği için önce kına yapan sonra papatya suyuyla açmaya çalışan ve tekrar kına yapma planları yapıp ve bunları yaparkende babaya çaktırmamak için pusuya yatan ergen kız kardeş.
kişisel görüşüm dahilinde beyaz tenli hatunlarda aşırı derece dikkat çeken ve ciddi bir seksapalite kazandıran fakat aynı zamanda esmer tenli hatunlardada bir o kadar itici duran saç rengi.
edit: birde bu işin kusmuk boyutu vardır (bkz: kırmızı saçlı zenci)
öyle bir koyu ve canlı tonu vardır ki, ismi ben her gün vurduruyorum tonudur.
Üniversite birinci sınıf kızların genelde kullandığı saç rengi.
Bu sene blorange diye bir renk moda. Kırmızı desen değil, pembe desen değil, turuncu desen değil. Hepsinin tahtını sallar.
görsel
Kumral seven bendenizi bu saca sahip bir kiz kendine deli gibi asik etmisti universitede. Hey gidi bursali yarim umarim en iyi psikolog sen olursun.
3 sene kadar kullandıgım sac. Cok guzel olsa bile kullanması asırı zor. Havlular mermer araları hep kırmızı kırmızı. Sonra naptim gittim bir bunalım halımde vurdum siyaha. Simdi istesem de donemiyorum. Cunku saca verecek 500 liram yok.