bugün

şu an yaptığım eylem. kahve, sigara, çay triosu ile ayakta durmaya çalışmak, ders çalışmaya çalışmak, sürekli esnemek gibi faaliyetlerden geri kalmamak demek kütüphanede sabahlamak.
paketteki sigarayı sıfırlamak, vücut fonksiyonlarının içine sıçmak, az ders çalışıp çok sözlük takılmaktır kütüphanede sabahlamak. artından kahvaltı yapılır, bi sike yaramayan gece bi boka yarayan tek aktivite ile sonlandırılır.
başlarsın çalışmana 2 albeni,3 bardak çay,2 dilim kek,1 eti çiko keyfi hem de antep fıstıklı bu şekilde sabahı etmişsindir. sınava da hazır degilsindir . vicdanın yüzleşirsin.....
kütüphane de seks yapmak ve orada sabahlamak. *
kütüphanede sabahlamak için evden çıkmış ve içip kütüphaneye geldiyseniz abukluğun sınırlarını zorlamış olursunuz. edirnenin dondurucu soğunda sabaha kadar yapmayacağınız şey yoktur. çokça güler, epeyce üşür , neticede anılara birini daha eklemiş olursunuz.
milli kütüphane'de yapılamayan aktivitedir.
evi olmayanların yapacağı eylemdir işin doğrusu.
günümüz 7/24 açık üniversite kütüphanelerinin kotasız ve makul hızda internet erişimine sahip olduğunu düşündüğümüzde (bkz: itü mustafa inan merkez kütüphanesi), eğer sabaha yetişmesi gereken çok önemli bir proje ya da sabah çok önemli bir sınav yoksa, gecenin ilerleyen saatlerinde asıl amacından sapıp o youtube videosu senin, bu download benim, şu 9gag vb. postu onun diyerek dolanmanız yönünde gelişen eylem. ayrıca otomatlardan alınabilecek bol miktarda kahve gerektirir. sabaha kütüphanenin kapısından şu filmlerde 40 yıl mağaraya tıkılıp en sonunda dışarıya salınanlar gibi çıkarsınız.
çok zevkli bir aktivite, internet hızlıysa,kitap sayısı yeterliyse, bir de yanında sade kahve oh mis**.
"hayat mı lan bu" sorularının yanı sıra, tek olmadığını bilmenin keyfinin sürüldüğü yerdir.
üçü bi aradalar, su şişeleri, sakız, olips neler neler havada uçuşur.
bugun de yaptigim aslinda gerekli olmadigini bildigim seydir. gece 3 olunca goze perde iniyor arkadas. tum istek tum sevk gidiyor. sabah olunca bir bakiyorsunuz ki hedeflerin 2 km uzagindasiniz. iyi yani ise evde olsaniz hic calisamayacaktiniz. en azindan bu sekilde gozunuzu yukseklere dikip ona ulasmaya calistiniz olsun varsin tam istediginiz gibi olmasin.
dersleri anlamayan gerzeklerin gerceklestirdigi eylemdir.

biz vaktinde dersi derse dinleyip geciyorduk efendim.

bos istir. he gidip kitap okuyup genel kultur kasicam diyorsan o baska tabi ki.
ürkütücüdür. sessiz olan kütüphane ortamında en ufak bir seste acaba o neydi diye paranoyalar baş göstermeye başlar.
lokantada sabahlamakdan sıkıcı bir durumdur.
okulun 1 yıl daha uzamaması için yapılması şart olan eylemdir. bu kez olacak adamım.
benim icin dunyanın 7 harikalarından biridir .
Bütünlemelerin yan etkisidir.
ne kadar zeki olduğunu gösterme çabasidir.
şüphesiz bunu en iyi hukukçular bilir.
itü için sıradanlaşmıştır.

(bkz: itüde yine sıradan bir gün)
Kütuphanemiz 5 . 30 kapandigindan bizim asla yapamyacagimizdir.
bütünleme zamanı öğrenci check inlerinden anlaşılan durum.
sene içinde çalışsan sabahlara kadar oralarda talim etmezsin işte.
Suan icinde oldugum durumdur arkadaşlar. Saatlerdir arkadaslarımla buradayım ve calışmaya çalışıyorum ancak hic basarılı degilim kac tane cay kahve ictim kac sigara yaktım haddi hesabı yok sözlük çok mutsuzum.
komite haftaları itina ile gerçekleştirdiğim eylem. sabaha karşı gözlerde oluşan yanma hissinin verdiği tat anlatılamaz!
Kütüphanede yer bulursam yapacağım ama herkes mi ders çalışır, hiç mi yer olmaz.
edit: Uyuyakalarak sonlanan eylem.