bugün

Bazı insanların özel fantazilerinden biridir. Köylü kızları ya çok iyi ya da çok kötüdür.
Bi kere asla aç kalmayacağınız bir evlilik adayı olacaktır tabiki kadınlar sadece yemek yapmakla mükellef değil sadece bu özellik hanesine artı olarak yazılır köylü kızlarının.

Aklımda olan eş adayıdır şehir insanı tamahkar oluyor ama kırsalda yaşayan insanlar ufak şeylerde mutlu olmayı biliyor.
Annemin şu anda bana aradığı, ileride olabilecek evlilik...

Help me...
kesinlikle aşağılamak değil ama aradaki kültür farkından dolayı bir sürü sıkıntı çıkacaktır. beyin olarak hayata bakışı olarak ve yapı olarak köyde yaşasa sıkıntı çekmeyecek kuzenimin bile eşiyle bir ton problemi çıktı,mutsuz bir evlilikleri var. bir dolu güzel örnek de vardır tabii.
Anlasabildikten sonra ha köylü kizi ha uzayli kizi ne fark eder muhim olan birbirini tamamlamak, kulak vermek ,dinlemek birbirinde huzur bulmak.
Şimdi ki köylü kızları bile fena. Evlenilmez. Evet.
oldukça kötü bir durumdur. eğitimsiz cahil köylü kız. yazık.
Eline erkek eli değmemiş nice kızlar ahırlarda töreye kurban gidiyor her zaman olan şeyler pek güvenmemek lazım değil mi.
gelecekte herkesin namuslu kız arayacağı yerleşim.
Nöriyon lan osmaaan şeklinde hitaplar duymanıza sebebiyet veren hadise. Eğitirim diyorsunuzda kart agac egrilmez.
hepinizin annesi oxford mezunu zaten.
Iyi midir kötü müdür bilmem. Ben de köylüyüm ama bir çok şehirliden daha şehirli, kültürlü olduğumu düşünüyorum. Hoş tam köy de sayılmaz, ilçe benim büyüdüğüm yer ama büyükşehirde büyümedik en nihayetinde.

Neyse kendimi övme faslım bitti meseleye geçiyorum. Ananız babanız aracılığı ile olacaksa durduğunuz kabahat, öyle diyeyim.
(bkz: ekmenan yii)
en doğrusu, helal süt emmiş, az ellenmiş bir kız bulup onla evlenmektir. hatta köyde kolay olur bir kaçtane daha da verirler. şehirliler genelde tek eşlilik taraftarı oluyor köyde böyle bir şey pek yok.
yemek sorunu olmayacağı garanti evlilik yapmaktır.
Köylü şehirli kalmadı artık, tv , internet herkesi bozdu. Köyler şehirlerden daha beter. Acı ama gerçek.
Valla şu müge anlıdaki çıkan karı/kızı görünce insan bir kere daha düşünesi geliyor..
Köylü kızı yoktur şehir görmemiş kız vardır.
Şehir görünce hepsinin gözü açılır.
Mardin'de şalvar giyenler, üniversiteye gelince yırtık tayt giymeye başlar.
bir hayaldir.
güncel Önemli Başlıklar