bugün

An itibari ile bursa ili sınırları içinde vuku bulmuş olan buluşmadır.

Artık el ele bir poz atarsınız.
An itibari ile romantik bir yağmur altında diZ dize trafikte seyir halinde bılışmadır.
görsel

Erkek erkeğe ne buluşması ise neyse bize ne.
tarihçiyi aldattıkları buluşma. bir de arkadaş olucaklar. cık cık cık..

çok pis nifak tohumu ekerim.
Tarihçi hocam sen zaten öğretmensin sana yılın dokuz ayi tatil ehehe.
Bir sonraki buluşmamız 1 ay sonra antalyada olacak ve tarihci ile titanik de aramızda olacaklar.
töbeler töbesi.

görsel
bursa mı ? o nasıl güzel bir şehir. iyi buluşmalar...
Arkadaşlar... Bu gidiş hayra alamet diğil.
görsel
iş gereği bursA'ya yolumuz düşmüşken küçük bir idda üzerine bursa'da buluşan iki yazardır.
evet, herif bu yağmurlu havada dağa çıkarıyor beni. bi kaç fişek patlatacağız.
yani atış talimi yapcaz lan. bir daha ki sefere mini bir zirve olabilir. iş icabı yine mayıs gibi bu güzel şehirde olacağım. istanbul'dan daha hoşuma gitti buralar. bursa cennetmiş lan.
aga resimleri niye lookin servis ediyor kıllanmaya başladım, grup yaptınız da bizim mi haberimiz yok mk.
Fotoları ben çekiyorum çünkü.
Kukla protest tamam eyvallah buluşmuşlar fotoğraflardan anlaşıldığı üzere de koklaşıyorlar. Lookin bacım kendine dikkat et aman diyim.
Arkadaşlar bunu da çektiğimin 15 dakka sonrası protest kuklayı popisinden vurdu.

Bu bir gerçek, hepimize geçmiş olsun.
görsel
Lookin neyin peşindesin amk buluşmasıdır.
An itibariyle kukla kardesimi yolcu ettiğim ve sona erdirdigimiz buluşma.
Akşama detayları anlatırız.
hava yağmurlu ve soğuk olmasına rağmen, protest sanayici'nin sıcaklığı ve misafirperverliği sayesine eğlenceli ve hoş geçmiş güzel bir bursa buluşmasıdır. iyiki işim düşmüş bursa'ya ve iyiki bu adamı yakından tanımışım. siyasi görüşünden tuttuğu takıma kadar her şeyi bana ters olsa da milliyetçi ve has türkçülüğü görülmeye değerdi. burada yazdıklarından çok çok daha fazlası var bu adamda. yaklaşık 6 yıllık sözlük dostluğumuzda ilk kez 1 hafta önce tartıştık. sebep '' kim daha iyi fişek patlatır? '' mevzusu.

'' kuki ben bu işin piriyim '' dedi.
ben de '' kimse seri vuruşlarımla başa çıkamaz aga '' dedim.

aldı beni terminalden ve deli gibi araba sürerek ( 160 bastı ) iş yerine doğru gittik. bak abi dedim hani ergenler araba sürerken yanına birisi oturunca ona hava atmak için gazı kökler ya, öyle yapmıyon dimi lan dedim. '' yok be kuki, bu titaniğin tüplü arabasına benzemez, buna dokununca uçuyor, hem hava atsam ibre şu an şöyle olurdu dedi. basıyor 200 e doğru

- reis şimdi hava atıyon ama he dedim.
+ kuki sen zorluyon dedi. gülüyo cins cins...

neyse işte, sözlük hakkında dedikodu yapa yapa şantiyeye kadar geldik. sağ olsun adam mangal bile hazırlamış, etler köfteler, biberler, hatta ben severim diye rakı şalgam bile hazırda bulundurmuş.

bursa'daki işimi halletmek için 1-2 saat izin istediğimde '' taksi olmaz ben seni götürürüm '' dedi. sağ olsun götürmekle kalmayıp bir de cafede işim bitene kadar bekledi. hoş, zaten yarım saat bile sürmedi hallettim işi gittik tekrar şantiyeye.

mangal, sohbet muhabbet, bir iki tek rakı derken sıra bizim şu meşhur iddaya geldi.

- hava yağmurlu ve sert kukla. istersen diyorum dağa çıkmayalım he..
+ tırsıdın sen
- yok lan ne tırsıcam, götümüz donar bu havada, adama deli derler diye diyorum.
+ seri vuruşlarım seni tedirgin etti dimi?
- kukla sen neden hep böyle imalı konuşuyorsun lan?
+ tı tı tak tak tak namluyu kaldırdığım zaman hedefi dağıtmadan bırakmam da ondan pro. ehehh
- gel ulan gidiyoruz

dedi ve o da hırs yapınca doğru çıktık uludağ'a. hava gerçekten soğuk ve yağmurlu olunca tulum bot falan üstümü bile giydirdi sağ olsun. tin tin gittik ormana..

atış alanına geldiğimizde protest namluyu sıvazlıyordu...

ulan hakketten adamın bagajı cephanelik gibi amk. tabanca beretta. tüfekler hatsan, üzümlü ve derya.

arabanın bagajında biri otomatik 3 tüfek daha var. mermileri saymıyorum bile.

ilk sen mi? ben mi? dedi

önce acemiler dedim. bu aldı aleti eline bi çaktı hedef 12

vay dedim ballısın reis. aldım protest'in aletini sıra bana geldi. ben attım ben de 12

sırayla hep vurduk. bi o vurdu, bi ben, bi o, bi ben. orman şak şak sesleriyle inliyordu..

baktım böyle birbirimizi tatmin edemiyoruz, dedim kutuyu havaya atalım kim vuracak görelim dedim. fırlattım kutuyu havaya şlak parçaladı ibne. sıra bana geldi o attı şlak karavana amk.

yağmur yağıyor anasını satim, yağmur zeytin karası gözlerime gelince ıskaladım tabi. ıskalayınca da sonuç olarak protest kazandı. adamın harbi boşu yok. ee tabi, at da sahibine göre kişnermiş.

hülasa, tüfeği tavla gibi koltuğumun altına sıkıştırıp büyüksün reis hadi ben kaçar dedim.

yemedi.

yemesin. iddayı kaybetsem de, çok babacan bir dost kazandığım için mutluydum. ulan seni sevmeyen ölsün be abi. adam gibi adamsın.

kilo ver ama biraz. biz ormana girdiğimizde götün halen şantiyedeydi. aklım orada kalınca kaybettim zaten. eheh..
(bkz: #31241639) canım kukicim, pek bi abartmış.
mütevazi insanız biz, kendisi de geldi gördü. kapımız "dost" olarak gelen herkese açıktır evelallah.

işin gerçeği ben bu ipnetorla biz senelerdir muhabbet ederiz, ama kendisini görmemiştim daha önce. osbirci bir ergen bekliyordum esasen, ama olsun iyi çocuktu kukla nasılsa.

neyse ben bunu terminalde beklerken gizli numaradan çağrı geldi, arayan kukiymiş, neyse gittim aldım, kızdım bir de, "ne lan bize de mi lolo amk, hala gizli numaradan arıyor, manitan mıyım olm ben senin" diye söylendim.
"prensip meselesi abi" dedi prensibine soktuğum.

ama bu gelen kişi beni hayal kırıklığına uğrattı.
baya baya janti bir kardeşti kuki, adam gibi adama benziyordu, yakışıklıydı desem "hop lan noluyo" diceksiniz çünkü el ele bile tutuştuk hafif bi ılıklık serzenişleri sezdim, o yüzden o muhabbete girmiyorum.
yakışıklılığından bana ne amk, onu sözlük kızları düşünsün.
ayrıca adam girdiğimiz mağazada müsade etsem hatunları yiyecekti, ama suç bunda değil, ırıspılarda. içine düşecekler tavuşağın. allahtan tuttum kolundan direk dağa götürdüm de muhabbetimize hatun kişilerin salça olmasını engelledim.

neyse, dedim ya makaralı, eğlenceli bir gün geçirdik bugün, sağolsun. avcılık, atıcılık, doğa ve macera benim işim, bunu kendisi de kabullendi. ama benimle birlikte birkaç kez daha dağa çıkarsa uçanı kaçanı rahatlıkla vurabilir, vurduğu yerden şlak şlak ses getirebilir.

bir sonraki buluşmamızda inşallah tarihci76'yı da alarak titanik ipnesinin yanına, antalya'ya gideceğiz ve kendisinin tüplü audisinin performansına tanıklık edeceğiz.
Fena seks dönmüş diyolla.