bugün

oyundaki GM (game maker[moderatör])lerle bozuşmamızı sağlayan internet oyunlarında uygulanan hile.*
Knight Online Extended Program'ın kısaltmasıdır.
bir illettir bulaşmayan ...dir (bkz: hilesiz oyun yunsuz koyun olmaz)bu lafi ben salladim.
(bkz: hf)
Gençliğimin baharında beni knight online illetinden kurtaran altın değerindeki programdır.

Soyuldum ve oyunu bıraktım. Sonuç; mutluyum,huzurluyum...
Knight Online'da otomatik skill vurma programıdır. Aynı zamanda otomatik kutu toplama, istenilen yere ışınlanma gibi özellikleri vardır. Bu programı kullananlar oyunun ırzına geçmiştir. Yıllar içinde anti koxp, hack shield gibi patchler gelmesine rağmen engellenememiştir. K2 network'ün üstü kapalı koxp'a izin verdiği açıktır. (bkz: hilenin satın alınabildiği kusursuz oyun)
istense çok rahat engellecek olan hile programı. fakat birilerinin işine gelmemektedir.
Mmorpg oyunlarinda sikca rastlanilan hiledir. Oyuncunun yeteneksizligini ortaya cikartir, yetenekli player koxpa ihtiyac duymaz. Koxp kullanan birisi tarafindan olduruldugunde kufuru basar ve gunah point kazanir. Sikca rastlanildiginda oyun birakilir, lanet okunur.
level kasma açısından gerekli olan program. Iş abartılıp colony zone a kadar gittiğinde ise boku çıkıyor koxp olayının.
Bokunu çıkarmasalardı güzel programdı aslında. Çoluk çocuk cz'de insanları oyundan soğutuyordu.
Ban yemenize yardımcı olandır.
aslı k0xp 'tur. öyle yazarsanız yıldızlanır.
Açılımı Knight online xp olan bir tür illegal yazılım.