bugün

ak parti mhp mi ak parti chp mi koalisyon kuracak? yoksa erken seçime mi gidilecek? işler yavaş yürüyor, öngörüşme aşaması yeni bitti. hükümetin pkk karşısında cesaretli tutumu, mhp'yi hükümete girme konusunda cesaretlendiriyor.. mhp vatan millet konusunda, Ecevit'e gösterdiği esnekliği şimdi de gösterirse, hükümet kurulabilir görünüyor. Chp nin ise erken seçimden endişeleri var o bakımdan koalisyona sıcak bakıyor..
cehape çok iştiyor akepe vermiyor. hedepe kudurmuş gibi. mehape hmm hmm der gibi tripli.
işe yansmıştır yalnız, bir hükümet kurulsada ekmeğimize baksak.
bana kalırsa bir mhp ak parti hükümeti öncelikle pkk nın başına balyoz gibi inecektir.. pkk nın biraz burnunun sürtmesi lazım... tabii ki ben de silah zoruyla her şeyin hallolacağını düşünmüyorum ama pkk nin güzellikle gücünü siyasi liderlere devretmeye niyeti yok.. böyle bir boyun eğdirme hdp nin de kendisine gelmesini sağlayacaktır
kör olan gözlerin göremediğidir. yıllardır taviz verilen pkk ya birden saldırıldı. neden acaba? göremeyenler için açıklayayım: hdp bitirildi halkın gözünde. erken seçim olacak hdp barajı geçemeyecek. akp tek başına iktidar yine.
gün başlıyor bugün şekillenir sanırım. parti başkanları bir açıklama yaparlar