bugün

Türkçe seçeneği olup da ingilizce'nin tercih edildiği tek oyundur Knight Online. Tabii ki her yönden tektir, bu sadece farklı bir örnek.
yaklaşık 500m para ve bir o kadar da item olan hesabımın adını ve şifresini bile hatırlayamadığım oyun. tank warriordum kasmak çok zordu. koxp filan bize hikayeydi.

sabahlara kadar oynardık partilerde her şeyden keserdik. baskın yer, baskın verirdik.

tatlı bir nostalji artık benim için. müziğini de çok sevdiğimi belirtmek isterim.

o müzik: https://www.youtube.com/watch?v=aX0-2cxButc

/edit/ bırakmamın asıl sebebi yıllarca beraber oynadığım can dostumun bu hayattan göçmesiydi. sadece onunla yaptığım her şeyi bıraktığım gibi bu oyunu da bıraktım. ruhun şad olsun dostum.
asla bırakamadığım, ara verdiğim oyun.

sevgili sözlük yazarları; kullanmadığınız hesabınız varsa verebilir misiniz?
Oyun demeye dilimin varmadığı yazılım.
Adını duyduğumda yüzümde istemsizce bir tebessüme neden olan gelmiş geçmiş en iyi oyun. Zamanında ne oynardık. Duygulandım.
Geçmişiniz oyunu şimdilerin ticaret kaynağı oyundur kendisi.
Bir sohbetler dönerdi o chat kısmında akıllara zarar.Oyun ciddi anlamda ilk zamanlar bilek ve parmak hızına ayrıyetten de mantığa dayalıydı.Şimdiyse tamamen cüzdana bağlı. Çok uzun sürmez 2 3 sene içerisinde piyasasının biteceğine inanıyorum.
Şu oyunu bırakıp Van'a kalan askerliğime geri döneceğime lanet ediyorum. Lan Knight oynamak varken Van da ne işim var benim???
duyduğum kadarı ile parayla karakterinizi çok rahat güçlendirebileceğiniz bir oyun. paranın işin içine girdiği bu tür oyunlar neden oynanır, neresinde heyecan, emek var, anlamak güç efenim.
üniversitede bursalı bir arkadaşım knight online oyununda tanıştığı kızla evlenmişti. şimdi çocukları falan var.
Düz vuruş animasyonunda bile metin2’nin gerisinde kalmış olan oyun fakat bu oyunu ve metin2’yi oynayanlar oyunu zorluğu ve verdiği başarma hissi, rekabet duygusu aynı zamanda clan içi dostluk, abilik kardeşlik için oynarlar.
sözlük kızlarını full hp keserim diyebileceğim oyun.
Bir ara myko oynuyordum (Knight Online'ın ilk zamanları, yani pvp) doda camp da partye alınmadı diye makroculara Troll çekiyorlardı, bu efsane olayın hala günümüzde yaşanması bile insanı mutlu ediyor. Dünyanın en iyi online oyunu, dayanamadım Rosetta serverında geri başladım.
ben oynamazdım ama girmeye çalışanların enter tuşuna tecavüz ettiklerine şahit olmuştum 11 sene önce.
Hala oynadığım efsane oyun. Rosetta serverında 5.5 bin tllik charım var şu an, kısmetse 20 bine kadar yükseltmeye çalışıcam.
Bir online oyun. Eski tadı tuzu hiçbir şeyi yok. Saatlerce sıra beklediğimiz paramun, apostle slotları bomboş.

Dayanadım 7 yıl sonra girip eski karakterlerimden birini açtım gençliğimin içine sıçan oyun. görsel
Ağlamıyorum gözüme toz kaçtı.

http://www.youtube.com/watch?v=XLvgzIDcBLs
16 ocak tarihinde 1299 patch'e dönüleceği iddia edilen oyun. Merakla bekliyoruz.
mmorpg oyun.

her şey baştansa 2003 dupe olayını tekrar yaşayamam.
Hali hazırda arada girip oynuyorum eğer 1299 a dönerse var ya çıldırırım sevinçten. Sürekli oynamaya devam. Ama exp kasmak tekrar zor olmalı, K0xp genie de olsa yasak olmalı tekrardan. Salak salak kanatlar falan kalksın. Cücük patlatalım hatta maradon eski patch haline gelsin.
P150rt serverinde başlayacağımız, yeni sunucu için ön kayıt yaptığımız oyun.
ömür törpüm geri döndü oynayacak arkadaşlara birlik çağrısında bulunuyorum.
Pt'lere troll warrior ÇEkilir.

Koxp pt towna teleportlanır.

Hâlâ Gücelleme gelemediyse dupe yapılır.
loser oyunu demesine katılıyorum fakat biz gözümüzü online aleme bu oyunda açtık. esrar gibi bir şey bu bir kere damardan aldık.

ne dupe ne koxp ne de pay to win sistemi engelliyor ayırabiliyor bizi bu oyundan.

bir plazada çalışıyorum. sağlam bir işim var. knight zikredildiği zaman emekli albay olsam fark etmez sanıyorum.

minör komboda elimi kaybetsem dahi bu uyuşturucudan kurtulmanın yolu yok.

fakat loser oyunu evet, çok şey kaybettirtti. çok parlak bir zekayı boss peşinde heba ettim.
herkesin tekrardan başlaması gereken efsane oyun. dupe yok, koxp yok, gm'ler aktif, yenilik ve grafikler iyileştirildi, görevler arttı, afk kalarak exp kasabileceğiniz genie programı var daha ne olsun.
metin2 ile beraber iki efsane oyundan biri. evet.