bugün

(bkz: kıroyum ama level bende)

bildiğin insan. hoş. saf. ve temiz.
öküzün öküzlük yapmasıdır.
ingilizce bilmediğinden ötürü kendisine öküz diyen öküzden daha insandır.
online'a da onlayn dememesiyle birlikte sevenlerini düşüncelere sevk eden elemandır.

edit: başlık düzeltilince mesajım da anlamsız sayıldı.
aynı zamanda counter oynarken de karakteri "w,a,s,d" yle değil yön tuşlarıyla yönlendirmeye çalışan öküzdür de kendisi.
(bkz: artist kahvesinden figuran replikleri)
(bkz: yazdığı gibi okumaya çalışan ingiliz).
yemiş bi bok ama tam olmamış insandır.

(bkz: gınayt diyecen bebeyim)
kınayt diyenlerin %83.7'sinin 83 lvl charı olması da içler acısıdır.
knight online bebe oyunu olduğu için aslında haklıdır. eğer şikayetçiysen wow oyna. yetişkin insanlarla takıl.
nerdeyse knight oynayan her öküzdür. bir süre sonra sizi de öyle demek zorunda bırakırlar. çünkü normal okunduğu gibi "nayt" dediğinde anlamazlar. o "n" harfinin önündeki "k"yi söyleme arkadaş. valla daha kolay. ingilizlerde bakmış bu kelime böyle söylenmiyor iyice saçmaladık kelime üretelim derken, boşverin "k"yi siktir edelim diye. sen neden bir ingilizin zekasında değilsin ey türk.

bir benzeri için (bkz: knife)
bunu dert eden kişi büyük ihtimalle sözlüğün veletlerinden biridir.

çünkü;

1- knight bebe oyunudur.
2- bu arkadaş 2 parça ingilizce bilip bunu göstermek isteyen birisidir.
3- hoşgörülü olamayacak ve bunu hayatının büyük problemlerinden birisi yapacak kadar velettir.
kınayt online degil de kınayt onlayn diyordur o öküz muhtemelen.
ingilizce bilmiyor olabilir.bu,oyun oynayamayacak anlamına gelmez.hele ki çevresi tarafından küçük düşürülecek anlamına hiç gelmez.ancak şöyle bir durum da vardır:kişi ilgilendiği hedeyle gerçekten ilgilenmelidir ki hayatına bir parça da olsa katkıda bulunsun. knight nasıl okunur,türkçedeki karşılığı nedir? vb sorular sorarak araştırmacı kişiliğini tetiklemelidir.aksi takdirde çoluğun çocuğun oyuncağı olur.
(bkz: kınayt onlayn)
kinayt onlayn olmasada turkcedeki okunusu nayt onlayn dir. nitekim ufak bir telaffuz hatasi insani okuz yapmaz.

heee, kinayt onlayn diye yazarsa, bilin ki buyuk bir sorunla karsi karsiyayiz.

Allah yardimcimiz olsun.
knife'a kınayf diyen buzağıyle akrabalık ilişkisi vardır.
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
Eskiden olsa vay hayvan ya kınayt dedi olm,kro işte napcan edalarında eleştiridim.Lakin artık eleştirmiyorum adamlar bilmiyor ingilizce işte,bilmek zorunda da değil aslında,ingilizce bilmiyor diye kınayt onlayn oynamaktan da geri kalmak zorunda değildir benim oyunkolik ingilizce bilmeyen gençlerim.

(bkz: siktir et telaffuzu)
öküz değildir. zira "gınayt online"* diyenler de vardır. asıl öküz onlardır.
ingilizce bilmeyen kişidir. haliyle telaffuz yapamaz. kırolukla bir alakası yoktur.

not: ama dünya çapında bir oyunun okunuşunu öğrensin efendim genel kültürdür.

ayrıca; worlıd of dı varcıraft.*
bu kişiler koxp a da gosp der, duydum da ordan biliyorum.
"ingilizce biliyor musun?" diye sorsan "ay dont kınow" der, mizacı böyledir..
muhtemelen yüksek levelli bir oyuncudur.
internet kafelerde en dumur olduğum telaffuzdu bu.
kaç level abi? sıpike açık mı?*