bugün

doğruları söyleyeni 9 köyden kovarlar. olsun bize yakışan 10. köydede doğruları söyleyebilmek. sonuna kadar arkasında olduğum, sevdiğim yazar. yedirtmem size kaybolan penayı.

gayret ve emeklerle ilgi ırıspılarına bu sözlükte prim yaptırmayacağız.
Bunun bı dizisi vardı çocuk köylü babasına okulun penasısnı kırdım deyip para istiyordu baba da zavallı penayı bilmediginden onemli bişey sanıp tarlasını satıp para gönderiyordu.
Bence pena için müge anlı'ya başvurun ehe.

Bir yazar.
Geri dönerse senindir dönmezse tırnağına kuvvet.
Deli bir yazar.

Tanımam etmem.

iyi yazmalar.

Edit: adamdır.
bayılıyorum böyle unisex nicklere. Yazdıkları da okunası. Kendisini tanımam etmem ama zamanla severim gibime geliyor.
an itibariyle çıkma teklifi ettiğim hanımefendi. söz bir tek göz yaşı döktürkmeyeceğim sana.
kanal 7de böyle bişeyli film vardı çocuk lise okumaya istanbula geliyor babasını okulun penasını kırdım diye kandırıyor falan değişik birşeydi.
kanal7 filminde geçen muhhabet
https://youtu.be/4WkWeVtDP7M

38:00
Yemin ederim kız sanıyordum.
Şiir dinletilerinde ebeveynlerinin gururla ayakta alkışladığı "bizim oğlumuz" diye gözlerinin dolduğu bir bey yazar -imiş.
kimliğinin rengi mavi mi yoksa pembe mi tartışılıyor.
Kendisini erkek zanneden kız yazar.
Veya kız zanneden erkek yazar.
Kafa karıştırıyor. *
nasıl bakmak istiyorsan öyle göreceğin iyi biri.

bir yazar...
Fazla sevgi dolu bir yazar. Ondaki sevgi hepimize yeter de artar gibime geliyor ama bilemedim şimdi...
Mesajına cevap verecegim sırada zalim zall'in uyarisiyla duvara tosladigim yazardir. Kesin iyi biri tanisam severim. En kisa zamanda döneceğim mesajına.
Beni kandırmış yazar. Evlenecektik. Erkek çıktı.
Yazar gibi yazar. Entrylerine hayranım.
10 entrysinden 5'i nickaltı, 4'ü bana mesaj atın biri de tesbitler olan sözlüğün dedikoducu yazarı. (bkz: Allahını seven mesaj atsın)
görsel

Açıktan oylayarak hani bana diyen yazarıdır. Al cinim gözün doysun.p

iyi ye iyi yaz.
Sözlükteki çogu yazardan delikanlı oldugunu anladım herkez köstek oldu bu adam bana destek oldu ya allah kendisinden razı olsun.
Durduk yerde entry'lerimi seri oylamış yazar.
Teşekkür ederim de gerek yok.
Zaten okumadan oyluyor.
bulma ümidiyle aylardır yerine başkası konulamayandır.
Benim tanımımla tımarhane kaçkını olan bir adam. Evet, adamdır.

iyi yazmalar.
Anladığım kadarıyla baya baya yalnız bir yazar.
Bana "sen de bir zamanlar çaylak takipçilerdendin" diyen yazar. Ama ben üye olur olmaz takip ettiğim kişileri, takip etmeyi bıraktım. Bunlar bırakmıyor da.