bugün

ağır kezban içerir dikkat.
sedyede yatan abla sanırım haketmiş. şimdi mevzunun öncesi nedir bilmiyorum, bilen varsa yeşillendirsin bizi. ama damla hanımefendi bir takım şeylere çok kızmış olacak ki kafada şişe kıracak raddeye gelmiş.

bu arada damla hanım, o beyaz şort üzerine bağladığınız kareli gömleğinizden ısırırım sizi.
(bkz: hani marjinal bizdik)
nerelere gittim ya. 15 dakkadır kız kavgaları seyrediyorum aq senin ya
iki orospunun kavgası anlaşılan. paylaşamadıkları erkekler için hapse girmeyi göze almış ruhsuzluğa bak ya.
Kıza yatarken saldırmış. Hoş değil. Herkesin o kadar sakin olmasının da iki sebebi var. Ya da damla psikopat, ya da dayak yiyen kız kimse tarafından sevilmeyen bi kız. Benim içimde oluşan his ise: orda olmak ve damlayı bir güzel dövmek. Evet psikopatım üzüldüm dayak yiyen kıza.

Erkek kavgası olamaz. Kız lezbiyen çıktı rıza baba.
http://instagram.com/damlagram
beyaz şortlu götünü kareli gömlekle kapatan damla isimli kızın "bir adam gibi ölmek var, bir madam gibi ölmek var" diyerek sedyede yatan şişko bayana saldırmasıdır.
Ne olursa olsun rezillik. Bu tarz kavgalar genellikle erkek yüzünden çıkar öyleyse daha büyük rezillik. artistlik yapmak için serserilik yapılmaz. Şimdi gozden düşen kim olacak sizce?
yok bunlar yol kenarı şeysi bence. tipleri ona işaret ediyor.
Mağara soğuk muydu kardeş?

2 ay önce sözlükte konuşulmuş kavga. Ayrıca galiba ikiside travestiydi. Haberlere çıkmıştı.
Sebebi bilmeden yargılanmaması gereken kızdır. Ama hapise girmeyi göze alacağı bir şey olsa o an öldürürdü, yanındakilerden güç alarak söylenmiş söz öbeği.
tombul efes şişesiyse sıkıntılı bir durum. uzun efes bir şekilde idare edilebilir.
http://instagram.com/damlagram

Kavga eden damla nın profilidir gençler. Bilgi içerikli entry budur.
Haspe girmeyen orospu olsunmuş hey allahım ya, buna orospu desen orospuya hakaret olur.
Allah kimseyi kezban etmesin.

amin.
sen o boktan ortamda, boktan tiplerle takılırsan bu olayları da hakedersin. dayak yiyenin de atanın da birbirinden farkı yok bence.

ayrıca
(bkz: ulan ne karılar var be)
Hangisinin daha orospu olduğuna karar veremediğim kavgadır.
seni öldürmeyen hapse girmeyen damla orospudur cümlesi ile sona eren video.