bugün

iyi bir fiziktir , zira yaşıtlarıma göre tek eksiğim bu , ben yalnızsam demek ki sadece fiziğe bakıyorlar.
Kirli sakaldir.
kızların yazacağı başlıklara erkeklerin yazmasını istemiyorlardır bu kesin bu cepte.
iklimime güneş gibi doğacak gülüşü.
gülüşü,

allahım çok güzel olmuş.
Kendi adıma söylüyorum. Kesinlikle dürüstlük ve masumiyet.
Tabiki boyu.
sadakat olabilir.
Nefes alsın yeter

pardon o erkeklerin kadınlarda aradığı özellikti.
Para isterler, yakışıklı olsun isterler , mütevazi olsun isterler , itaatkar ve söz dinleyen biri olmasını isterler , boyu posu saçı falan manken gibi olsun isterler. isterlerde isterler.
Karakter ve zekadır. Sie go.
özgüvendir.
diğer kadınları bilemem de benim için kesinlikle "sevgi"dir.
bakımlı olması ve güzel gülümsemesidir.
Biraz yakışıklılık ama asıl olay
(bkz: money money money)
temizlik.
(bkz: ulan yine kadınlardan çok yazmışsınız)
Hepsi hikaye.
tabiki iç görünüş ama öyle iç görünüş dediğime bakmayın tabiki biraz tipte olacak.
tabiki iç görünüş ama öyle iç görünüş dediğime bakmayın tabiki biraz tipte olacak.
kadınların da henüz karar veremediği şeydir.
Ben de olan kişilik onda da olsun.
Ben de olan zekânın bi üst seviyesi onda da olsun
Benim gosterecegim sevginin bi üstü onda da olsun.
Ben de olmayan onda da olmasın.
Edit : oo en önemli demissiniz sorry. O zaman ilk şık.
penis boyu değildir.yakışıklılık değildir.gögüs kasları değildir.sadece ve sadece banka hesabında 100 bin doların olması yeterli.
ne olduğunu kendileri de bilmemektedir.
şuraya yazılanlara bir bakıyorum da gülmemek için zor tutuyorum kendimi. yok sadakatmiş, yok dürüstlükmüş, yok erkeğin kişiliğiymiş.

bunu diyen kızların tamamına yakını da bunun tam zıttı olan piç erkeklere varıyor ya! o yüzden bana hiç inandırıcı gelmiyor dedikleri.
Dürüst olup duygularının arkasında durmasıdır. Seviyorsa seviyorum desin sevmiyorsa siktirsin gitsin.