bugün

Şefkat ve içtenlik olsa gerek, bu güzel varlıklara en çok yakışan bunlar dolayısıyla yoklukları halinde derhal uzaklaşınız.
Masumiyet , asalet , cilvedir efenim...
samimiyet.
Akıl, mantık.
annelik, sadakat.
36.5 numara ayağa sahip olmaları.
Kadın olmaları (?).
nefes almaları.
Hanım hanımcık olmak. Kayınvalide ile hamama gitmek ve sevgiliye uysallık.
Tek kelimeyle iffet.

Öyle bakirelikmiş falan değil sadece. iffet.

Adı aldatmak ya da ihanet olmayan hareketler vardır. Başkalarıyla masumane kur yapmaktır, işini garantiye almak için diğer taraftakileri alttan alttan yoklamaktır.. en basitinden tanımadığı bi erkeğin arkadaslık isteğini facede kabul etmesi bile büyük noksanlıktır şahsıma göre..

Bakmayın piyasanın bozuk olduğuna. Vardır böyle birileri az da olsa.

Beş para etmez kızlar vermeyin haketmedikleri değeri.
Oral sekste başarılı performans sergilemeleri ve mümkünse deep throat yapabilmeleri.
asalettir kesinlikle.
kadınına göre değişir.

valla diğer kadınları bilmem de bana her şey çok yakışıyor. her türlü özelliği kaldırabilecek bir yapım var. ben de hayret ediyorum bazen ama kızınca çok seksi olduğumu söyleyenler ve sırf bu yüzden kızdırmaya çalışanlar var. kimseye kızamıyorum ben bi olay çıkmasın diye. neler çekiyorum anlatamam. burada içimi dökemesem delirirdim..
güzel ses.
tartışmasız..
asalet kelimesi yeterli olacaktır.
ya böyle bizden küçük oluyosunuz ya kucağıma alıp kedi gibi sevesim geliyo. bi de böyle bazı detayları hiç atlamıyosunuz. çok önem veriyosunuz. bi de yaratanın erkeğe vermediği bütün özellikler sizde. erkeğe bi hatun lazım o yüzden her zaman için. şöyle özetleyecek olursak:
- güzellik
- bilcümle annelik duyguları
- zeka
Akıllı olmaktır.
ellerin ve saçların bakımlı olmasıdır.
kesinlikle zarafettir.

bir kadını büyüleyici yapan tek şey zarafettir.
kadınlara en çok erkeğe itaat yakışır.

bu özelliği yeter, erkekler de bunu ister.
klitoris uyarılması sırasındaki bakışlarıdır şüphesiz.
türban.
Edep,hanımefendilik ve masum bir gülüş cok net
güçlü durması. güçlü durmak her iki cinsede yakışıyor.
Kıvırcık saç.