bugün

Erkek poposu dar pantolon giyildiğinde karpuz gibi ortaya çıkmayabilir.
her ikisi içinde düşünme organı olarak kullanılmaya başlanırsa sıçar...bular.
baştan yanlış yapılmış karşılaştırma, zira bir erkeğin poposu yoktur, traktör lastiği ebadında götü vardır.
kimisi için kaynaktır.
(bkz: kaynak kıçım)
kadın poposu ; erkek poposuna nazaran daha yumuşak, enine daha yaygın ve çıkıntılıdır. not: bayan poposu görenlerin 2. kez dönüp bakmasıda görülmektedir.
ikisi de sıçar.
ikisinden de ses çıkar. *
dar kot giyilmesi halinde bakma tercihim her zaman kadın poposundan yanadır.
gayler için erkek poposu ama normal ilişkiyi tercih edenlerin ise kadın poposunu tercih edeceği durum.
kadınların en çok dikkat ettikleri yerdir erkek poposu, cüzdandan olsa gerek.
nereden bakılsa bir kere çok aşırı fark var.

görsel

görsel

fark yok mu ya yoksa kafam karıştı.
wcye girildiğinde ikisinden de aynı şey çıkmaktadır efendim. teki altın sıçarken teki bok sıçmıyo sonuçta.
erkek olarak popomuzun kadınları etkilemediğini sakın düşünmeyin. ben bir çok kadından ya da kızdan diyeyim popomla alakalı iltifat almışımdır.

hatta öyle sadece sevgililerden felan değil, en son loft mağazasındaki bir satış temsilcisinden aldım.

sanırım kadınlar iri, kaslı ve sıkı kalçalı erkeklerin yatakta daha güçlü gidip geleceği bilinç altı düşüncesiyle hareket ediyorlar olabilir.
erkeklerin bağ dokusu daha sıkı olduğu için çoğu erkek poposu çoğu kadın poposundan diridir.
kendi götümün alacağı versustur. tartışmasız. net.
dur bir daha bakayım özledim keratayı.
görsel
şimdi siz güzelim kadın poposunu bununla mı kıyaslıyorsunuz? kadın poposunun açık ara alacağı versus.
kaşımaktan 3. bir delik açılmasına sebep olunmuş göte sahip fotoğrafların paylaşıldığı başlıktır...
lanet olsun gece gece..
yani bunun normali nedir? kadın poposunun daha güzel olmasıdır. ama benim popolarını gördüğüm kadınların popoları benim popomdan daha çirkindi. kendime üzülüyorum bu kadar squat, leg press, cardio yapacak ne vardı? yattığım kadınlar benden çirkin işte :(
gece yarısı dürüm yiyen, favori çikolataları olan yurdum kez girl'lerin popoları erkek popolarının tüysüzü işte. bu böyle olmamalı kardeşler.
çirkin popo yoktur, az votka vardır.

internetten bulduğum 2 fotoğrafı karşılaştırdım. karar sizin.

görsel
kadın poposu kalçadır.
erkek poposu bildiğin göttür.