bugün

içini döken yazarlardır .

bende yazar olduğuma göre içimi dökmeye başlayayım .

amk , neler yaşadık neler .

ne kadar orosbu çocuğu benimle dalga geçmiştir .

ilkokulda , orta okulda , lisede .

amına koduklarım hep beni dışlarlardı .

hatta hatırlıyorum ilk okulda kaltak öğretmen o kadar emekle çizdiğim resmimi sınıfın önünde çöpe atmıştı . hala yarası içimdedir .

dediğim gibi amk kim dalga geçmedi ki . hep kendimin arkadaşı oldum amk .

hep dışlandım amk .

orta okulda sınıfın popüler çocukları bile adam akıllı fazla içlerine almazlardı .

hep peşlerinden koştum amk . ama inanın şimdi itler gibi pişmanım . eğer o kaybettiğim yıllarımı geri verselerdi var ya hep tek takılırdım . o kadar senede peşlerinden koştum .

orta okulu özel okulda okumuştum . özel okuldaki bir orospu edebiyat öğretmeni bundan adam olmaz demiş falan . ( orospuya hiç bir saygısızlık da yapmamıştım . ama işte insanlık yaramıyor pezevenklere yapacak bir şey yok . )

ama bunu kendi aralarında konuşuyorlardı . sonra bir hoca gelmiş anneme söylemiş , orospu edebiyat öğretmeninin söylediklerini .

eğer o orospu benim bu yazımı okuyorsa ona diyeceğim tek şey : " senin de amına koyayım , ( haşa buradan yukarı ) seni o okula öğretmen yapanıda . "

daha neler neler amk .

yaş 20 ye geldi , insanların yüzünü yeni görmeye başladık .

size tavsiyem gençler ; zor zamanınızda yanınızda olan arkadaşlarınız hariç , diğer insanların götünün dibinde dolaşmayın .

çünkü siz onların götünün dibinde dolaştıkça , pezevenklerin götleri kalkıyor .

aşk acısı mı çekiyorsunuz ?

yoksa erkek veya kız arkadaşınız mı sizi aldattı ?

yapacağınız tek şey ; siktir edin . bırakın bu işleri amk . acınızı kalbinize gömün .

diğer tavsiyem ; ateist olsun , hristiyan olsun , musevi olsun , alevi olsun , kürt olsun ama kim olursa olsun hiçbir insanla dalga geçmeyin . onların dışlamayın .

onlar da sonuçta insan amk .

siz dalga geçiyorsunuz ama o adamlar senelerce , belki ömürlerinin sonlarına kadar acısını yaşıyorlar .

her neyse amk .

içimi biraz döktüm işte .
işaret parmağını boğazına götürmek suretiyle dökme işlemini tamamlayan yazarlardır.
Bağırsak mide akciğer. ..