bugün

trabzonlu erkek. hele bir de bıyıklı gözlüklü ve eczacılık okuyorsa tadından yenmez.
bir istanbul beyefendisi olmayan dallamalardır.
Karadeniz erkeğinin alacağı karşılaştırmadır. Beyaz ten, mavi göz kombinasyonu ile Türkiye'de sınırlı sayıda oldukları için daha çok tercih edilirler. Kızlar hiç ''mavi gözlü erkek sevmem yhaa'' muhabbetine girmesin şimdi, birlikte olduğum kızların büyük çoğunluğu esmer delisiydi, mavi gözlü kumral erkek buldular mı anında satıyorlar esmerleri, söyleyeyim.
izmirli erkek daha kibardır.
trabzonlu erkek havada karada alır. adamlarda ayrı bir asabiyet var kodum mu oturturum modundalar. sert sevenlere tavsiyedir.
başka seçenek yok mu diye sordurtan erkeklerdir.
ikisi de türktür. hayır gelmez. asil ari kanı taşımayan bir erkeğe ilgi duyabilen kızların vardığı ve sayısı beni çok üzüyor.
izmirli erkeğin her türlü kazanacağı versustur.
Trabzonlu erkeğin alacağı versustur. izmirli kız ne ise izmirli erkek de odur. Kızlar kimle yiyor bu haltları sizce?
trabzondan tanju gürsu gibi mükemmel bir aktör çıkar. ama izmirden böyle bir aktör çıkar mı bilmem.
biri ruslarla yatar , diğeri yunanlılarla.
Kıyaslamaya burundan bakarsak trabzonlu erkeğin açık ara farkla önde olduğunu görürüz.
Dersimli erkek hepsini döver. Hatta (bkz: zazayım ve hepinizden yakışıklıyım)
trabzonlu erkek,karadenizden aldığı değerlerle;yapmacık izmirli kardeşimizi perişan eder.
Burun farkıyla trabzonlu erkeğin aldığı kıyas.
trabzonlu yiğit, playboy izmirliyi bertaraf eder.
Karının en iyisini izmirli siker, izmirli'nin siktiği karılara uzaktan bakan Trabzonlu ise o karıları Rüyasında bile göremez, Çömlekçi de halat olmuş karıya 150 150 bayılırak işini görür, ha ama delikanlıdır ya o yeter!
Izmirlilerin cogu gavattir.

Edit: cogu dedim neden kendi ustune alindin?
Tabi ki izmir erkeği...
Naziktir, yakışıklıdır, çiğdeme çiğdem der.
izmir erkekleri iyidir.
izmirli erkek alır zira Trabzon’dan adam çıkmaz.
Izmır erkeğinin boy ortalaması turkiye'de 1. Sıradadır.
Trabzon erkeğinin boy ortalaması ise sonuncu sıradadır.
Benim bir çok akrabam trabzonlu ve izmir ' de yaşıyorlar. Hepsinin boyu uzun sayılır. Bu durumda bu tespitleri neye göre yapıyorlar anlamadim. Boyu kısa olanlara göç yasağımı var nedir ?

Ikisi de insandır. Izmir' de bazen mini şort giyen erkeklere gıcık olmuyor değilim yani. Gerçekten berbat duruyor. Mini dediğim şort baya baya mini öyle hemen dizüstünde falan değil. Izmir e gidiyorsanız ne söylemek istediğimi anlarsınız.
izmirli erkek bir adam öndedir. Neden mi ? Siz hiç izmir'den Trabzon'a göç eden birilerini duydunuz mu ? Peki ya tersini ? Demek ki izmir'de bazı şeyler yolunda gidiyor...
Tanımadıklarımı tenzih ederek söyleyebilirim ki

ne kadar trabzonlu tanıdıysam hepsi birbirinden kalın kafalıydı. Zanımca anne babasından başkasının bu kişileri sevme ihtimali yoktu.
Arada burun farkı var bir kere.
e herhalde izmirliyi tercih ederiz. bucalı falan değilse net kazanır.