iz bırakan kitap cümleleri

entry 8301 galeri 209 video 4 ses iyilertrends
  1. 8295.
    Gülün adı - umberto eco

'Zamanımın geri kalanını beklemek beklemek, ve sonunda umutsuzluğa düşmekle geçiriyorum.'
    #35486503 :)
  2. 8296.
    ++++

"Şu anda yaşama fırsatım var, bunu değerlendirebiliyor muyum?”

++++

"Çünkü ben bile kendimi tanımakta güçlük çekiyorum.."

++++

"Hayatta pek çok hata yapmamıza izin vardır," dedi meslektaşı, "hayatımızı mahvedecek hata hariç."

++++

"gövdemde sizin gördüğünüz değişikliklerle hiçbir ilgisi yok olanların. Olan her şey ruhumda oluyor."

++++

"Yaşamı boyunca pek çok kez fark etmişti Veronika, tanıdığı bir sürü insan başkalarının başına gelen korkunç olaylardan sanki gerçekten üzgünmüş ve yardım etmek istiyorlarmış gibi söz ederlerdi. Ama işin gerçeği başkalarının acılarından zevk aldıklarıydı; çünkü böylece kendilerinin mutlu ve şanslı olduklarına inanabiliyorlardı."

++++

"Zedka bir an ona her şeyi anlatabileceğini düşündü, ama sonra vazgeçti; insanlar hiçbir zaman kendilerine anlatılanlardan bir şey öğrenmezler, kendi çabalarıyla öğrenirler yalnızca."

++++

"Tüm ömrünü bir şeyler bekleyerek geçirmişti zaten; babasının işten eve dönmesini beklemek, sevgiliden gelecek ama hiç gelmeyen mektubu , yıl sonu sınavlarını, treni, otobüsü, telefonu, tatilleri, tatillerin sonunu beklemek, hep beklemek.Şimdi de, kendisiyle önceden randevulaşmış olan ölümü beklemek zorundaydı."

++++
    #35488235 :)
  3. 8297.
    Mahzendeki deliğe onu koymuş, üzerine duvar örmüştüm, son tuğlayı yerleştirerek ışığını tamamen kestim
    -Öç öyküleri antolojisi
    #35488262 :)
  4. 8298.
    "Ben bu kulaklara göre ağız değilim."

- Friedrich Nietzsche - Böyle Söyledi zerdüşt
    #35488267 :)
  5. 8299.
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/1314302/+
    #35488270 :)
  6. 8300.
    private static int a, b,toplam;

public int ozellika