bugün

çeşitli ebatlardaki memelerin karşılaştırılmasıdır.
iri ve dik olanı hepsini alır.
meme(iri, dik, büyük, küçük) şeklinde formülize edilebilecek ergenaryus profesör tez konusudur. sıfırdan sonsuza integrali alındığında bi bok çıkmaz.
normal büyüklükteki dik memenin sikerteceği versus.
"ben memenin iri, diri, ve aynı zamanda yuvarlak olanını severim" şeklinde bir özdeyiş vardı galiba. yoksa da ben demiş olayım.
Sarkık olmaması koşuluyla hepsine olur vereceğim meme türleri.
versusun bokunun çıkarılmasidir.

(bkz: memeyle şaka olmaz)
top meme top. top gibin.
dik meme en iyi seçenektir diğerleri bir işe yaramaz.
Mahsun kirmizigul'un sarkisina konu olan anket;
Sozlerini de yazayim tam olsun;

Iri meme
Dik meme
Buyuk meme
Ve kuccuk meeemmeeee
Benim icin en guzeli manali memme...
Iri dik ve büyük olanı makbul olandır.
(bkz: ikisini de dene tarafını seç)
Dik her türlü alır aga.
erkek yazarlarimiza ulan kadinin süt verdigi organindan sanane dedigim basliktir. tabi kadin yazarlarimiz buraya entry girebilirler. buarada memesi olan kizlar eqlesin

(bkz: troll)
Dik memenin vohara huhara yapacağı versustur.
Aklini meme ile bozmus abazalar.
Büyük ve dik olmalıdır.
sağlıklı olsun yeterdir.
iri meme sütyen içinde güzeldir ama gece değerli kızlarımızla sikiştikten sonra, o güzelim iri memeler yana sarkıyor kızlar yan dönünce. demek ki iri memenin sesi uzaktan hoş geliyor.

diri meme dediğimiz lokum meme türü de genelde küçük oluyor. çok kafam karıştı, çok ağır konular bunlar. aşırı ağır bir versus bu.

ortalama pembe uçlu bahar memesi en güzeli. sik sok kızların böyle memesi oluyo hep. örneğin nerde edith piaf dinleyen bi karı var, açıp memeyi bakacaksın, tam dediğim gibi çıkar.
hangisi yalatıyorsa odur.
Estetikle bir kadında toplanabilecek her biri farklı farklı özelliklerdir.
iri meme candır diyen yazarın küçük meme gördüğünde de dibi düştüğü durum.

önemli olan (bkz: big hip big lips)
Abazaları ortaya dökmüş başlıktır. (bkz: abaza avı) bize ne seviyorsanız büyük ve dik? Saçma sapan seks kokan uludağ sözlüğün seviyesini düşüren ergen başlığıdır. Herkese inat küçük meme taam mı sırf gıcıklığına diyorum. Edit Akbayram: ahanda büyük meme sever abazan eksilemekte gecikmemiş.
bir tanım olarak, (bkz: meme).
küçük ve diri meme tercihim olanıdır.
sert ve dik memenin alacağı versus.
güncel Önemli Başlıklar