bugün

iphone 6 dan sonra çıkacak, muhtemelen ona göre çözünürlük ve işlemci anlamında üstün olacak telefon.
görsel
görsel
iphone 6s plus ile tanıtıldı. isight kamerası geliştirilmiş ve iphone 4s den beri kullanılan 8 mp kamera 12 ye çıkartılmış. ön kamera 5 mp e çıkartılmış ki bu iyi olmuş gayet. ön kamerada 5 ve 5s iğrençti kesinlikle. 3d touch özelliği gelmiş. touch id 2. jenerasyonu gelmiş ve daha hızlı. bununla birlikte a9x chip kullanılıyor. iyice zekileşen ve gerçekçi konuşan siri ile çok kullanışlı 'ingilizce' özelliklere sahip. ve sonunda 4k video kaydı apple a geldi. iphone 6s ve 6s plus 4k video çekebiliyor. canlı fotoğraflar 'live photos' adıyla gelmiş durumda. ancak biz bunu 2012 de htc one da görmüştük. apple yine geriden gelip yamadığı özellikleri alkışlar eşliğinde tanıtıyor bize. ios 9 ile daha güçlü. ancak hala yeterli değil.

uzay grisi beyaz altın renginin yanına şimdi de pembemsi bir bronz renk eklenmiş.

özellikler fotoda da mevcut.
Iphone'nin türkiye'deki satışlarında, rekor kıracağı telefon modeli olacağı kesindir. (bkz: bekleyip göreceğiz)
galatasaray taraftarı tarafından alınıp alınmayacağını merak ettiğim telefon.fena sübliminal mesaj içermekte ne de olsa.
(bkz: aziz in oyunları bunlar)
türkiye gündemini epey meşgul eder bu konu.
insana "başlık rezervi sadece başka bir şey değil" önermesini akıllara getiren durumdur.

(bkz: football manager 2018)

edit: ahaha şaka maka gerçekten de rezevlenmiş başlık.
Ilerde buralar eskıden hep tarlaydı dıyecegım baslık.
6 kasım 2016'da piyasaya sürülecek olan telefon. kaynak sağlam beyler.
2015 sonlarina dogru cikmasi muhtemel olan ayfon.
çıkınca galatasaray'lıların almayacağıdır. * *
kimseyi memnun etmeyecek ama yine milyonlar satacak telefondur...
Çıkmayacak olması muhtemeldir. Galaxy s4'de samsung'un iyice fark atacağı apple bu ürünü piyasaya sürmeye bilir.
sabırla beklemekteyiz en az 25 milyon fenerlinin ilgi duyacağı telefon olacaktır.

apple yöneticileri bu ürünü çıkarmayıp direk 7 ye de geçebilirler ama

kan alırlar kamil kan.
6 sene 3 ay mevzusundan ötürü alacağım telefon.
galatasaraylıların zoruna gidecek telefondur.
ne zaman çıkıcağı merak edilen. beşi verip bunu alayım, etrafım geseli kaynıyor.
Samsung firmasının altında ezilmeye mahkum olacak olan telefon modelidir.
galatasaray'ın erken tanıtım yaptığı telefon.
galatasaray sayesinde yok satacak telefon. sabırsızlıkla bekliyoruz.
beklenen telefondur. çıksa da alsak denilesi.
Almayacağım telefon. Babamdan kalan s3 ile ne kadar dayanırsa artık tabii de, gelişen teknolojiyi düşünerek 4-5 yıl daha kullanmayı düşünüyorum. Kölesi olmayın bu tarz şeylerin, almayın. Paranız cebinizde kalsın.
galatasaray'lı olarak beni tedirgin eden telefon.

6s diye telefon modeli mi olur lan ibneler! sıkılmadınız mı lan s harfinden? mis gibi 28 tane harf daha var s neden yani?

fenerbahçeliler bugünü bekliyor, neyse çok rahatsızım.
çıktığı gibi alacağım telefon. iphone sevdalısı olduğumdan değil, fenerbahçeliyiz sonuçta. dünya çapında taşşak geçme fırsatı amk.
ne farkı kaldı note 3'den dediğim telefon. apple, bir tarzın vardı senin noldu o senin asil duruşuna? çok üzgünüm bir appleci olarak seni kötülüyorum. bu sefer olmamış dostum...
çıksa da alsak telefonu.
çıksa da vitrinden izlesek telefonu.
güncel Önemli Başlıklar