bugün

egosundan anladığım kadarıyla klasik kezo. güzel veya çekici olduğunu da hiç sanmıyorum.

o kadar övdüğü ingiliz erkeklerininden model olarak veya hadi modeli de geçtim bir tanesini bile örnek veremeyeceğine son derece eminim.

(bkz: google a ingiliz erkekleri yazıp aratmak)
kezbanlar gibi manken düşkünü değildir, zaten ingiliz arkadaşları var, kaldı ki olly murs gibi adamlar da var. Vücuda değil yüze önem veririm.
aşkişom demiş bir solunumludur. zararsızdır. egosunu gördüm ama geçenlerde , bak o biraz zararlı bi' tip. eve çıkalım seninle filan dedi bana. ayrılmayı düşünüyormuş bu kadın arkadaştan.
ya birileri bana bu kadar hakaret etse kalpten giderim heralde..

bir kadının bu kadar pişkin ve rahat olduğuna inanamıyorum.. kadın değilmiş gibime geliyor..

tanımadığım bir yazar..
iyi bir stratejist reklamın iyisi kötüsü olmazcı yazar.
avatarına kendi fotosunu koyan trombosit yazar.
işte teknolojinin her şeklini seferber ederek sizler için bu fotoğrafı büyüttüm. hp, canon ve nikon daire müdürleri ile beraberim şu anda. sizlerin tamamına da selamları var.

bu avatarındaki hali.
görsel

bu da son teknoloji ürünü büyütülen foto.
görsel

gözlük çakma. dip boya gelmiş, ruj golden rose. evet.
şu ergen bu sözlükte prim yaptı ya, vallahi de bir şey demiyorum, billahi de bir şey demiyorum artık. helal olsun diyorum sadece. burdaki entrylerimi toplasam kitap olur, ama şunun 5 günde yaptığını ben senelerdir burada yapamadım.

bunun prim yaptığı ve "laf eden karşısında beni bulur" diyenlerin olduğu sözlükte ben kime ne desem boş amk.

zall, bak işte senin sözlüğünün neden en çok ziyaret edilenler arasında 5. olmasının sırrı bu işte. hiçbir şey yazmadan sadece "ben kızım" diye bağıran bir nickle gelip kendisine mesaj atanlar olduğu için de başlık açan übersonik kezbanların kavgaları.

adamın dibisin be zall.
korumam atındaki tatlı yazar.

dibi geldiyse en lüks kuaföre götürür ben yaptırırım.
hoşgelmiş.
inşallah kızdır.
kendini gündemde tutmaya çalışan 11.nesil yazarımsı.
avatarındaki kişi gerçekten kendisi mi bilemiyorum ama eğer değilse muhteşem bir sazan.avi'dir.

yok eğer gerçekten o ise "fifteen minutes of fame" inin tadını çıkarsın.

ek tanım: tipik bir "lara gofret" çakmasıdır.
(bkz: Sevim koş dur koşma nolmuş burda)
Çaylak oldu sevgili yazarlar. Sakinleşebiliriz.
çaylak olmuş yazar.

kendisini korumam altına aldığım başlıkta sol frame gelmesi yasaklanmış.

(bkz: ipekgorgun e laf eden karşısında beni bulur)

ulan düşünki modlar bile kıskanıyor bu güzelliği.
on birinci nesil çaylak.
Kezbanned.
benim bile sevişmek istemediğim hatun. 14 şubat da yaklaşıyor ama..
muhtemelen serra noyan'ın hayat hikayesini ezbere bilen yazar.
(bkz: burası karışacak vaziyet alın)
benden de mi abaza idi? Essah mı?
vay amk, kız geleli iki gün oldu, benden çok nick altı girilmiş..

vay amk, tey amk, hey amk. (silinecek entry) *
beş seneden fazladır sözlükte olan benim, nickaltımı geçmiş yazardır. troll mü olmak lazım ciddiye alınmak için?
Kısa bir süre çaylak olmama sebep olan bağyan yazar. Ama döndüm. Tekrar buradayım.

Naber gıız!

Eneee bu sefer de kendisi çaylak olmuş lan! Ahahaha!
kendi isteğiyle 3 gün çaylak olmuştu geri
dönmüştür. özlediniz biliyorumm ben de
özledim.
Daha dun gibiydi uc gun gecti mi harbiden yazaridir. Suresiz caylak edilmesi gereken yazar. (bkz: silik)