bugün

işine gelmedikçe nick altıma gelip gelip son yazdığı entry i durmadan editleyen yazar. Kendince bir paylaşamama davası yaratmış olacak yine yeni bir editle gülümsetmiş yazar. Hadi biraz daha dolsun nick altın. Mutlu ol.
sözlük erkeğine iş atan yunan kızları muhatap almayan yazardır. Varoş muyuz da takalım.
çok güzel trolleyen keko..
Tartışmanın dışındayım ama Kezban diye sağa sola bok atıp kezbanın dik alası olan gereksiz yazardır. Nereye saldıracağını şaşırmış gereksiz bir mahluktur.
nick altını uplamış, çok yorulmuş, birileriyle bir şeyler mi olmuş ne olmuş bilinmez. ama neden nick altını uplayıp halet-i ruhiyenden bizi haberdar edersin be gülüm? sözlüğe dün gelip bugün kendini sözlüğün en önemli yazarlarından biriymiş gibi gösterme çaban nedir anlamış değiliz sözlük ahalisi olarak. birileri sana bir şey mi demiş? o zaman özelden hallet. bize ne senin yaşadıklarından.

kim bilir kaçıncı hesabı. diyorum diyorum diyorum, ama kimseye anlatamıyorum. yahu zorlaştırın şu yazar alımını diye. daha ne olması gerek anlamış değilim.

(bkz: yazar alımının zorlaştırılması)

nicki de "ben kızım" diye bağırıyor maşallah.
kelime oyunu yapan yazar .
Sözlüğün şüphesiz en kezban kızıdır.

Öncelikle, kız dağları ben yarattım modunda. Hiçbir türlü hatasının olduğunu kabul etmiyor. Sen gelmiş adın soyadınla hesap açarsan üstüne de fotoğrafını koyarsan böyle olur.

Sözlükte her kızın bu kızın aldığı tekliflerden aldığını biliyorum, hiç kimse gelip de yok sözlük erkekleri orasını attı, yok bana ilk günden üç teklif geldi demedi.

Malesef akıl yaşta değil baştadır. Malum yaşı var ama aklı... Kız geleli iki gün oldu ortalığı ayağa kaldırdı. Madem beğememiyorsun milleti uğraşma. Bir de hukuki işlemlerle uğraşamam diyor. Sözlük mahkeme mi? Bir de gelmiş şikayet etmiş beni.

Lütfen biri şu kızı alsın şuradan, sözlük kızlarının adını kirletiyor.

(#26646211).

Cinsel teklifte bulundugumu iddia eden yazar. Kezbanin onde gidenidir. Huy olarakta gercekten kezbandır. (yalanci)

Ahan da kanıt. Bu mu cinsel teklif?

görsel
yavru trollerin sürekli saldırdığı, özel mesajda neler neler attığı yazar. 3-4 yazardan bahsettim sadece, diğerlerine ders olsun diye yoksa ohooo.

amma da kıskananımız varmış ya! hadi ben günde 10-11 saat bilgisayar başındayım grafik tasarım ile uğraştığımdan. siz ne kadar işsizsiniz yaa. bir de bu işsizlikle bana romantik mesajlar atmayı deneyen insanlar var. çabalarınız boşuna tatlışlar.

şu güne kadar söylemedim nazar değer falan diye ama benim sözlüm var. bu çabalarınız boşa!
uludağ sözlüğün çokca gördüğü basit bayanımsıdır.
bu lümpen platformda atına binip ardına da üç beş tane leş kargası alan kendini şövalye/prenses sanıyor, basıyor yaygarayı benim egomu besleyin naraları ile kuru gürültü oluştururlar. kendine hedefler belirler sözlükte, namuslulaşır burada*... namusluyum kızım ben çığlıkları atılır, çok eğlencelidir bu. hedef göstermeler, tehditler, adrenalin, bağırış küfürler şikayetler... Ben kızım hadi bana yavşayınlar, polemikler, kezbanliklar, olaylar olaylar... işte uludağ sözlüğün böyle gaz bir durumu vardır. Ama şimdi reklamlar canımın içi. gündelik yaşantısında tatmin edilemeyen duyguları tatmin etmek, yaşanması zor kafaları yaşamak için bir araçtır çoğu zaman uludağ sözlük.

Birincisi elinde kanıtın yoksa tatava yapmayacaksın, başkasının ağzından hele ki orospu ağzıyla konusmayacaksın ha diyelim ki konuştun o zaman da orospulugun hakkını verdirirler ağzına bir daha yarım agiz konuşamazsın.

Ikincisi de;
Burada bazılarının, senin bildiğin kadar unuttukları vardır ipekgorgun efendi. ipekgorgun efendi ve tayfası. insan bir yaprak iki yaprak üç yaprak derken... dördüncüyü poposunda buluverir alimallah.

bundan ötürü, bir durmak lazim bazen. bana penis yolladılar, ay götüm, ssevişelim dedi silkecek bla bla bla... Böyle reklamlara girme çaban umut vermesin sana çünkü burada "demek ki sen yaprak istiyorsun" derler adama, istemese de istiyo derler. Sonra da o rus bu rus ilan ederler.

Insanları tahrik edersen, hedef gösterirsen o hedeflediğin okları kaba etlerine doğrulturlar haberin olsun...

asıl olay, ipekgordum un bu durumdan kazanmak istediği sözlük hedefi olan şey.
tanıma, bilinme, ilgi göme hırsı mı; yoksa gerçek hayatta erkeklerden geriye kalan kuyruk acısı mı?

Hangisi olursa olsun sonuçta zavallı olduğun ortaya çıkıyor ki yazık.
görsel
morlu boklu şeyleri donuzlayarak rahatlayan yazar. kirli kirli klavyelerinden bile salya akıyor yazıkkk.
tamam ben kezban ve cirkin oldugumu kabul ediyorumda , bu hatun niye boyle abuk subuk davraniyor la ?sende kabul et hadi ama bak girdikce alisiyosun beybim. ( beybi diyen agzima s.csinlar) bak senide sozluk kizlari dayanisma dernegine katarim kisir yeriz simdi yavasca klavyeyi yerine koy.
tanim : reddedemeyecegi bir teklifte bulundugum yazar.
edit: bana gonyali demis ya lan. kizim ben sana keraneci diyom mu ayip ama a aa nerden geldigimizi ifsa etmememiz gerek. soka.. pardon carparlar sonra.
cinsiyetini açıkça belirten bir nick alıp, bununla prim yapıp daha sonra millete "cinsiyetçi" şeklinde suçlamalar yapan yazar. ister ingiltere de olsun, ister amerika da; kadın olduğunu belli eden nicklere erkeklerin belirli bir kısmı yazar. bu hep böyle olmuştur ve olacaktır.

şimdi buradan çıkarılabilecek 2 sonuç var. ya beyni yetmiyor bunları düşünmeye ya da prim yapmak isteyen başka bir kezban kendisi.

gördüğünüz üzere hangi sonuç olursa olsun, kendisi yalnızca sallamaya değmeyecek insanlardan birisi dahadır. çıktığı gibi iner merak etmeyin.
(bkz: ingiliz sömürgesindeki yazar)
ingilizlerden bul emi.
(#26647197) tatlım ekrandaki gördüğün kendinsin ehehe.

Değişik bir kafa yaşayan yazar.

Ama eğleniyor belli.
bir yazar.

--spoiler--

arkadaşlar cuma günü kadıköyde açılışım var. ben berber sedat. kadıköy merkezde berber açıyorum. fiyatlar ucuz, ilgi alaka sonsuz. el broşürü dağıtacaktım ama sikerler aga. ne verecem o kadar parayı. buraya verdim reklamı daha fazla müşteri çekerim.

not: müessesemizde kola dayama yoktur. herkese hayırlı işler.

--spoiler--
3 bilemedin 5 günlük yazarin cinsi latif tavirlari ile bonus toplama hareketlerindeki yazarmış.
Basarili olmuş mu evet.
Umrumda mı ? Tabiki değil.
sözlük erkeklerinin ilgisinden o kadar bunalmış ki nazara aldırış etmeden sözlüsü olduğunu açıklamıştır. eheh
tatlım seni çok kıskanıyorum, hem güzelsin hem sözlün var. korkma ama benim nazarım değmez. öpt kis.
tamam yeter amına koyim besleyip durmayın şu troll'ü. yazmayın şu nickaltına daha fazla.

belli ki türk erkeklerini ezip yabancı olanları övmeyi misyon edinmiş bir troll işte. neden bu kadar prim veriyorsunuz ben anlamıyorum.

hadi bunu kaliteli yapsa haklısınız bu kadar tepki vermeye de, bildiğin kalitesiz troll bu.

pes amk.

not: umarım aseksüeldir.
kalemi de klavyesi de daim olsun dediğimiz yazar kardeşimizdir.
Sözlük erkeklerini delirtmiş troll yazar.
yeni uyanmış yazar. Greek kızı hariç diğerlerini kınıyorum. Gerçi onu da hak etmiyorlar türk erkekleri sonuçta.

Yunan kızını sevmeye başladım ya her gün bana bir şeyler anlatıyor falan, çok tatlış.
siklenmemesi gereken troll.

Afedersiniz biri bamyasını gösterdi diye ortalığı yıktı. Şimdi de yok yunan kızı şöyle, erkekler şöyle, ingilizler çok güzel zokuyormuş falan filan..

Siklemeyin şunları, valla bak. Biz baktıkça. bunlar moral kazanıyor.
yazdıklarından anladığım kadarıyla, hayatında yaşadığı gaziosmanpaşadan çıkmamış ve tüm türk erkeklerini
kendi çevresindekiler gibi zanneden hanım kızımızdır.

hayatında görmediği haritada yerini sorsak bulamayacağı ingiltere hakkında abazan trollemeleri mide bulandırıyor.
aklını başına toplarsa gop da biraz zorlayarak koca bulabilir.
yanlış yerde geziniyor sanırım.
sol frame de bu kadar entry girildiğini görünce öldü sandığım yazar.
güncel Önemli Başlıklar