bugün

deli saçması düşüncelere kapılmış ruhun yorgun olması durumudur.
valla bak şimdi şuradan atlasam diyorum önce üşeniyorum sonra ya bla bla olumsuz cümlesi baloncuğu çıkınca vazgeçiyorum.
intihar cinnet anında raddenin sona gelmesi ile 3 saniye icinde gerçekleşen durumdur. Korkuyorum felan dediyseniz zaten hiç olmaz bu durum. Intihara 3 saniyede karar verilip, yaşanır. Allah yaşatmasın.
Git yat geçer.
ne bilirsiniz ki siz. hayatınızda hiç ölmek isteyip de ölemeyip sakat kaldınız mı?
Kork bence de. Olmek kolay degil. Dogru bir sekilde yapamazsan sakat kalma ihtimalin yuksek, o zaman yasamak daha zor olmaz mi?
benim bi arkadaş vardı o 3 kez karı kız mevzusuna intihar etti. korkma korkulacak bir şey olsaydı o intihar etmezdi.
Ya ölmezsen?
ölmeyi kabullenip yaşamak varken intihar fantazidir anca.
ölmekten korkmuyorsun, pişman olmaktan korkuyorsun diyebileceğimdir.
enin sonunda öleceğiz zaten. koyver gitsin be usta....
genelde "atlarım bak" deyip blöf yapanların demecidir. halk da "atla, atla" diye bağırır bunlara. halbuki "seni ne getirdi bu noktaya?" diye sorup mantıksız bir cevap alırsak bizim etmemiz gerekiyor bunları. şaka şaka. hayat yaşamaya değer; herkese rağmen.
intihar etsen sevenlerin bir kez üzülür ama diyelim ki intihar etmedin ömrün boyunca kim bilir seni sevenleri kaç kez üzeceksin. cesaretini topla en azından seni sevenler için intihar et.
Adam intihar etmekten değil, ölememekten korkuyor.