bugün

Akıllı telefonu yoktur..
Başkalarının hayatını merak etmeyen ve kendini paylaşmayı sevmeyen kızdır.Kafası rahattır.
Muhtemelen eski kullanıcılardandır.
o kadar da büyütülmemesi gereken durumdur. sadece arkadaşlarım arasında instagram muhabbeti dönerken fransız kalıyorum o kadar..
kendini ya da hayatını teşhir etmekten keyif almayan akıllı ve olgun kızdır.
O ne güzel o ne yüce bir kızdır. Kendisi nişanlım değil maalesef ama diretiyorum yakında kapatacak.
Benimdir.evlenme teklif edebilirsiniz.
Acilen koruma altına alınmalıdır.
Zoru benim gibi başarmış kızdır. Helal sana Yozgatlı.

Ayrıca tutumludur bu kız, fazladan internet parası vermez.
bir başa, bir gövdeye, iki kola ve iki bacağa sahiptir.
ilgi delisi olmayan kızdır, bir şeyleri layıkıyla başarmış, egosunu tatmin etmeye ihtiyacı yoktur.
Yobazdır.
insanların kendini adeta pazarladığı bu dönemde instagram hesabının olmaması, olsa da aktif olmaması önemlidir. yediğinizden, içtiğinizden bize ne? son birkaç senede iyice cozuttu millet, kafayı yemiş gibi kullanıyor sosyal medyayı.

biri de çıkıp demiyo ki bize ne oldu?

liseden tanıdığım bir arkadaşım, abimi eklemiş garip garip fotoğraflar atıyormuş dm’den garibime, “bu ne anlam veremedim?” diyince mesajlara baktım şok oldum. Kızla rahat 7-8 senedir görüşmüyorum, ben de şaşırdım. Aynı zamanda bu çirkinus Twitter’dan da dm üzerinden ona gelen iltifat mesajlarını yayınlıyor “yine çok güzelim” diye. her erkeğe abime yolladığın gibi fotoğraflar yollarsan tabi iltifat edenin bol olur yavrum ya, böyle avam kızların olması ne-den? kahroluyorum ne-den? güzel değilseniz değilsiniz bari zeki, kültürlü falan olun da ara kapansın.
fake instagramı olan kızdır.
instagram kadar boş bir mecra görmediği için eksikliğini duymayan kızdır. (bkz: ben)
Beni bulsundur o kız çünkü benimde yok mecbur wp verecektir.
Wp--->whatsapp.
(bkz: 404 not found)
istigram diyen kızdır. Nasıl kullanılacağını bilmiyordur.
yoktur..

şifresini unutmuş kız vardır..
instagramın ne kadar boş ve kalitesiz bir uygulama olduğunun farkına varmış kızdır.
böyle tanıdığım biri akrabam, iki kız var.
bildiğin ikiside ülke şartlarında gayet hoş.

ikisinin de okuduğu bölüm vasat değil, hatta akrabam olan hukukta.

whatsapp profil fotoğrafları dahi biri çocukluk fotoğrafını katmış. yıllardır o.
akrabam olan ise doğu türkistan bayrağı koymuş. yıllardır sabit.

akrabam olana bizzat şahidim ne talipler var.

yobaz denmiş.
ikisi de yobaz değil. hatta biri muhafazakar olsa da akrabamın karşısında rakı iç rahatsız olmaz.

ikisi de küfür bilmez, efendi.
ikisindeki genel kültürü bir görün. gayet eğlenceli de insanlar.

velhasıl dilendiği kadar bok atılsın gayet düzgün örnekleri bulunan kızlardır.

ilgi bekleyen, like hastası, hikayeci, tanımadığı 500 erkek ekli olan kızlar rahatsız.. *

yalnız bu bahsettiğim iki arkadaş adaş şimdi fark ettim. *
instagram gibi gereksiz bir uygulamayı kullanmayan kızdır. zamınının, vaktinin değerini bilen birisidir.
1 yildir yok cok rahatim. Tek eksisi insanlar sizi öldü saniyor.
arkadaşları eline instagramdan bir şeyler göstermek için telefonu verince "aman dikkat et, çift tıkladın mı, yanlışlıkla takibe aldın mı, mesajı açmadan gördün mü, Alper tunga öldü mü, ıssız acun kaldı mı" diye uyarılan kızdır.
Ben bu işe gönül koymuş hemcinslerimin sektöründen bildiğim birşeyi sizinle paylaşmak isterim: belki kendi hesabı yok ama f kesinlikle fake hesabı var. Bu daha beter ama yinede siz bilirsiniz.